ال جی مدیران بخش‌های موبایل و فناوری خود را تغییر داد

ال جی مدیران بخش‌های موبایل و فناوری خود را تغییر داد

ال‌جی با توجه به اینکه در بخش موبایل توفیق چندانی نداشته است، تغییراتی در مدیریت این بخش اِعمال کرد.

سود ال‌جی بر اساس گزارش مالی سه‌ماهه‌ی سوم این شرکت، تقریبا در تمام بخش‌ها افزایش اما در بخش موبایل کاهش داشته است. شرکت کره‌ای حالا در تلاش برای بهبود شرایط خود در رقابت با سایر تولیدکنندگان، ترفیع‌ها و انتصاب‌هایی را اعلام می‌کند.

رؤسای جدیدی برای بخش‌های موبایل و فناوری ال‌جی برگزیده شدند و شرکت جدیدی برای نظارت بر فروش محصولات به‌صورت بنگاه به بنگاه (B2B) نیز ایجاد شد.

رئیس فعلی بخش ارتباطات سیار ال‌جی مقام جدیدی در این شرکت خواهد داشت و به جای او؛ هوانگ جونگ‌هوان که سال‌ها تجربه‌ی فعالیت در تحقیق و توسعه دارد، به منصب ریاست این بخش گماشته می‌شود.

دکتر اسکات اهن به ریاست شرکت ال‌جی ترفیع گرفته است و به جای وی دکتر پارک پیونگ که تاکنون رئیس مرکز نرم‌افزار ال‌جی بود، به سمت مدیر ارشد بخش فناوری در آمد.

هان چانگ‌هی از سمت نایب رئیس بخش بازاریابی لوازم خانگی ال‌جی به ریاست مرکز بازاریابی جهانی ال‌جی ترفیع گرفت تا تلاش‌های ال‌جی در عرصه‌ی جهانی را رهبری کند. رئیس فعلی این بخش، برایان نا، به ریاست بخش اروپای غربی ال‌جی در آمد.

شرکت کره‌ای همچنین بخش جدیدی برای نظارت و ارتقاء فروش محصولات به‌صورت بنگاه به بنگاه ثبت کرد. ریاست این بخش به رئیس سابق بخش راهکارهای تجاری ال‌جی و ال‌جی هند، یعنی کوان سون‌هوانگ واگذار شد.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده