ال‌ جی گزارش اولیه درآمدهای خود در سه ماهه سوم ۲۰۱۷ را منتشر کرد

سه‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
ال‌جی به تازگی گزارش اولیه‌ی مالی خود را منتشر کرده است. به احتمال فراوان اطلاعات تکمیلی و جامع در پایان ماه میلادی جاری اعلام خواهد شد.
تبلیغات

سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۷ به تازگی پایان یافته است از این رو شرکت‌های مختلف اقدام به منتشر کردن گزارش‌های مالی خود کرده‌اند. ال‌جی الکترونیکس اطلاعات اولیه از عملکرد مالی خود در سه‌ماهه‌ی منتهی به سپتامبر را منتشر کرده است. انتظار می‌رود مجموع درآمد حاصل از فروش این غول کره‌ای طبق در سه ماهه‌ی مذکور برابر با ۱۵.۲ تریلیون وون کره‌جنوبی (تقریبا برابر با ۱۳.۳ میلیارد دلار) باشد؛ سود عملیاتی ال‌جی در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۱۷ نیز ۵۱۶.۱ میلیارد وون (۴۵۴.۴ میلیون دلار) اعلام شده است. اطلاعات تکمیلی در مورد عملکرد مالی در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۱۷ نیز به احتمال فراوان تا پایان ماه میلادی جاری منتشر خواهد شد.

گزارش مالی الجی q3

با مقایسه‌ی اطلاعات منتشر شده با سه‌ماهه‌ی منتهی به ماه آوریل شاهد کاهش ۲۲.۳ درصدی در سود عملیاتی هستیم؛ با این وجود درآمد حاصل از فروش ۴.۶ درصد افزایش یافته است. با مقایسه‌ی آمارهای کنونی با سال گذشته شاهد بهبود عملکرد مالی ال‌جی هستیم به طوری که سود و درآمد این کمپانی کره‌ای به ترتیب ۸۲.۲ و ۱۵.۲ درصد افزایش یافته است.

برای کسب اطلاعت بیشتر در مورد گزارش مالی ال‌جی و عملکرد بخش موبایل آن می‌بایست تا پایان ماه جاری میلادی صبر کرد. نظر شما در مورد عملکرد مالی ال‌جی در سه ماهه‌ی سوم ۲۰۱۷ چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات