تماشا کنید: نکسوس 6 پی خم نمی‌شود

تماشا کنید: نکسوس 6 پی خم نمی‌شود

به تازگی شاهد انتشار ویدیویی مربوط به خم شدن نکسوس ۶ پی بودیم که نشان می‌داد این گوشی به راحتی خم می‌شود. ظاهرا فردی که این ویدیو را منتشر کرده بیشتر سعی در جلب نظر بینندگان داشته و آزمایش را در شرایط مناسبی انجام نداده است چرا که این گوشی در آزمایش‌های دیگر توانسته فشار بسیار بیشتری را تحمل کند.

ویدیوی جدید منتشر شده در یوتیوب نشان می‌دهد که نکسوس ۶ پی هواوی به راحتی خم می‌شود اما این ویدیو در شرایط عادلانه صورت نگرفته و ایرادات بسیاری دارد. البته ذکر این نکته ضروری است تست‌های انجام شده در زمینه‌ی مقاومت این گوشی در برابر خراش‌های احتمالی واقعیت دارند و بهتر است اگر قصد خرید نکسوس ۶ پی را دارید در این مورد احتیاط بیشتری به خرج دهید.

اما ایراد اصلی وارد به این ویدیو این است که تست خمیدگی پس از سایر تست‌ها و به خصوص پس از ترک خوردن صفحه نمایش انجام گرفته است. ترک خوردن صفحه نمایش به شدت مقاومت گوشی را در برابر وزن پایین می‌آورد. در ویدیوی زیر می‌توانید یکی از این تست‌ها را ببینید که نکسوس ۶ پی هواوی وزنی در حدود ۴۵ کیلوگرم را به راحتی تحمل می‌کند. این ویدیو نشان می‌دهد که خریداران نکسوس ۶ پی نباید خیلی نگران خم شدن گوشی خود باشند:

در ویدیو زیر نیز می‌توانید ویدیوی اصلی منتشر شده که در شرایط نامساعدی صورت گرفته را مشاهده کنید:

برای مشاهده تمامی مطالب مرتبط با نکسوس ۶ پی به آدرس zoomit.ir/nexus-6p مراجعه کنید

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید