پیشنهاد یک ماهه‌ی سامسونگ برای خریداران آیفون به منظور استفاده از گلکسی نوت 8‌ گلکسی اس 8

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
سامسونگ در قالب طرح آزمایشی جدید، به کاربران آیفون یک ماه فرصت می‌دهد تا گوشی‌های گلکسی نوت ۸ و گلکسی اس ۸ را تجربه کنند.
تبلیغات

سامسونگ گوشی‌های گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ را به‌عنوان محصولات رده‌بالای سال ۲۰۱۷ عرضه کرده است که هر دو از طراحی بدون حاشیه برخوردار هستند و با نمایشگر کشیده راهی بازار شده‌اند. شرکت اپل نیز به تبعیت از ترند بازار، تصمیم گرفت گوشی آیفون ۱۰ (iPhone X) را با حاشیه‌های بسیار باریک عرضه کند که به‌تازگی در بازار کره‌ جنوبی به فروش رسیده است.

جمعه‌ی گذشته، موجودی آیفون ۱۰ در بازار کره جنوبی طی تنها ۳ دقیقه به اتمام رسید و به‌ نظر می‌رسد که این موضوع، باعث شده است سامسونگ درباره‌ی تأثیر احتمالی پرچم‌دار جدید اپل روی فروش گوشی‌های رده‌بالای خود نگرانی‌هایی داشته باشد.

این سازنده کره‌ای در تازه‌ترین اقدام خود برای ترغیب کاربران آیفون نسبت به انتخاب گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸، اعلام کرده است می‌توان با پرداخت هزینه‌ی مشخص، به مدت یک ماه از گوشی‌های پرچ‌مدار ۲۰۱۷ سامسونگ استفاده کرد. این شرکت امیدوار است که پس از بازه زمانی یک‌ماهه، بتواند کاربران را برای خرید پرچم‌داران جدیدش متقاعد کند. در بیانیه‌ رسمی سامسونگ در رابطه با طرح جدید این شرکت موسوم به Upgrade To Galaxy، آمده است:

با راه‌اندازی طرح Galaxy Experience، به کاربران آیفون فرصت داده‌ایم تفاوت‌ محصولات سری گلکسی (Galaxy) را بیازمایند و آن‌ها را انتخاب کنند.
گلکسی نوت 8

کاربرانی که در طرح جدید سامسونگ عضو شوند، می‌توانند به مدت یک ماه پیش از خرید، از فبلت گلکسی نوت ۸ و گوشی گلکسی اس ۸ استفاده کنند. البته عضویت در این طرح رایگان نیست؛ مگر آنکه گوشی‌ دریافت‌شده را خریداری کنید. برای آزمایش گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ باید هزینه کامل گوشی به همراه ۴۵ دلار اضافه پرداخت کنید؛ در صورتی‌که پرچم‌داران سامسونگ را پس از یک ماه نگه‌دارید، شرکت سازنده ۴۵ دلار شما را باز می‌گرداند؛ در غیر این صورت، ۴۵ دلار پرداختی شما نزد شرکت سامسونگ باقی خواهد ماند.

در نگاه اول، طرح جدید سامسونگ شاید چندان جالب به‌نظر نرسد؛ اما شرکت سازنده در صورت خریداری پرچم‌دارانش پس از یک ماه، به شما بلندگوی بلوتوث JBL Go هدیه می‌دهد که ۴۴ هزار وون (معادل ۴۰ دلار) قیمت دارد؛ ضمن اینکه می‌توانید تعدادی وسیله جانبی برای گوشی گلکسی اس ۸ یا گلکسی نوت ۸ با تخفیف خریداری کنید. علاوه‌ بر این، سامسونگ طرح‌های دیگری در نظر گرفته است که نمایشگر گوشی پرچم‌دار شما را در برابر آسیب‌های احتمالی، بیمه خواهد کرد.

گلکسی اس 8

باید توجه داشته باشید که طرح Upgrade To Galaxy در حال‌ حاضر، فقط در کره‌ی جنوبی راه‌اندازی شده است. کاربران برای شرکت در طرح جدید سامسونگ، تنها پنج روز دیگر مهلت دارند؛ ثبت‌ نام در این طرح از تاریخ ۲۱ (۳۰ آبان) تا ۲۷ نوامبر (۶ آذر) امکان‌پذیر است. پس از اتمام مهلت ثبت‌ نام، تنها اسامی ۱۰ هزار نفر از علاقه‌مندان اعلام می‌شود و درصورتی‌که نام کاربری در لیست باشد، می‌تواند از تاریخ ۱ (۱۰ آذر) تا ۱۱ دسامبر (۲۰ آذر) گوشی پرچمدار گلکسی نوت ۸ یا گلکسی اس ۸ را تحویل بگیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات