فروش گوشی‌های هواوی از مرز صد میلیون گذشت

فروش گوشی‌های هواوی از مرز صد میلیون گذشت

با افزایش ۱۹ درصدی فروش گوشی‌های هوشمند هواوی، این شرکت بالاتر از اپل در رتبه‌ی دوم پرفروش‌ترین‌های جهان قرار گرفت.

هواوی روز شنبه اعلام کرد که فروش گوشی‌های این شرکت در پایان ماه نهم سال جاری میلادی به بیش از صد میلیون دستگاه رسیده است که این میزان نسبت به تاریخ مشابه در سال گذشته، ۱۹ درصد رشد نشان می‌دهد. یو چنگ‌دانگ، مدیرعامل گروه تجاری هواوی، اذعان داشت که این رشد باعث افزایش بیش از ۳۰ درصدی درآمد عملیاتی هواوی از ماه ژانویه تا سپتامبر شده است.

فروش هواوی در فروشگاه‌های جهان نسبت به بازه‌ی زمانی مشابه در سال گذشته افزایشی ۱۹ درصدی داشته است. به گفته‌ی یو چنگ‌دانگ، هواوی برای گسترش فعالیت‌های خود در بازار جهانی و ارتقا ذهنیت کاربران نسبت به برند خود، ارائه‌ی گوشی‌های میان‌رده و بسیار پیشرفته را در دستور کار دارد. وی می‌گوید:

باتوجه‌به اینکه بیش از ده هزار کارمند در بخش تحقیق و توسعه‌ی هواوی در سرتاسر دنیا در حال کار هستند، امیدواریم که بتوانیم توجه مشتریان گوشی‌های رده‌بالا را به خود جلب کنیم؛ زیرا در این بخش سود بیشتری عایدمان می‌شود.

نمودارها نشان می‌دهند که هواوی موفق شده است در ماه‌های جون و جولای با پشت سر گذاشتن اپل، در رده‌ی دوم بزرگ‌ترین شرکت‌های سازنده‌ی موبایل ازلحاظ تصاحب سهم بازار قرار گیرد. هواوی در بازار چین همچنان رتبه‌ی اول را دارد.

منبع chinadaily
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده