گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس سامسونگ از حافظه‌ رم ۶ گیگابایتی بهره خواهند برد

جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
طبق اعلام یکی از منابع مورد اطمینان، گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه خواهند داشت.
تبلیغات

یکی از منابع موثق دنیای فناوری به نام بنجامین گسکین می‌گوید گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس هر دو به رم ۶ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایت حافظه مجهز خواهند بود. این منبع همچنین دو لوگوی رسمی را نیز پرچم‌داران سال آینده‌ی سامسونگ در کنار اطلاعات فوق منتشر کرده است. لوگوهای یادشده با وجود آنکه کیفیت پایینی دارند، نشانگر این مطلب هستند که سامسونگ مجددا قصد دارد نسخه‌ی پیشرفته‌تری را با اضافه کردن عبارت پلاس معرفی کند.

به گفته‌ی بنجامین گسکین هر دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس از حافظه‌ی جانبی میکرو اس‌دی پشتیبانی می‌کنند؛ اما هنوز معلوم نیست که سامسونگ پشتیبانی از حافظه‌ی جانبی بالای ۲۵۶ گیگابایت را برای این دو محیا خواهد کرد یا خیر. گسکین همچنین ادعا می‌کند که مدل‌هایی که برای بازار چین و ایالات متحده در نظر گرفته شده‌اند به تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۴۵ شرکت کوالکام مجهز خواهند بود و نسخه‌ی درنظرگرفته شده برای سایر کشورها تراشه‌ی اکسینوس ۹ اکتا را در خود خواهند داشت؛ تراشه‌ای سیلیکونی که وجودش در حد شایعه است و گفته می‌شود با فناوری ۱۰ نانومتری ساخته خواهد شد. این منبع، جزئیات بیشتری در این خصوص افشا نکرده است؛ اما انتظار می‌رود سامسونگ نسخه‌ی دیگری از گلکسی اس ۹ را با ظرفیت ذخیره‌سازی دوبرابر روانه‌ی بازار کند؛ کاری که در مورد فبلت گلکسی نوت ۸ انجام داد و نسخه‌ای از این گوشی هم‌اکنون با حافظه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی در بازارهای مشخصی مانند کره‌ی جنوبی در دسترس است.

شایعات پیرامون پرچم‌دارهای آینده‌ی سامسونگ مدتی است که در دنیای فناوری دست به دست می‌شود؛ اما به جز چند ویژگی کلی مانند افزایش مقدار حافظه‌ی رم و پردازنده‌ی قوی‌تر، جزئیات مطمئن و موثقی در مورد این دو گوشی توسط هیچ‌یک از منابع منتشر نشده است.

گلکسی اس ۸ بسیار دیرتر از زمان معمول برای معرفی گوشی‌های سری گلکسی اس رونمایی شد؛ حال باید صبر کرد و دید که آیا سامسونگ طبق زمان‌بندی جدید خود پیش می‌رود و گلکسی اس ۹ را در اواخر ماه مارس معرفی می‌کند یا با برگشت به زمان‌بندی قبل، خود را در کانون توجه قرار داده و گوشی‌های جدید را در رویداد MWC ماه فوریه‌ در بارسلونا رونمایی خواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات