سامسونگ: قابلیت‌های گلکسی نوت 9 مانند S-Pen ارتقا خواهد یافت

چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
اعضای گروه برنامه‌ریزی محصولات جهانی سامسونگ به قابلیت‌های احتمالی فبلت پرچم‌دار بعدی این شرکت یعنی گلکسی نوت ۹ اشاره کرده‌اند.
تبلیغات

شرکت سامسونگ با عرضه گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ توانست دیدگاه منتقدان و کاربران را نسبت به گوشی‌های پرچم‌دار خود تغییر دهد. بااین‌حال، تلاش سامسونگ برای ادامه یافتن این روند با عرضه این دو مدل متوقف نخواهد شد و سامسونگ درنظر دارد با ارتقاء قابلیت‌های گلکسی نوت ۹ مانند S-Pen، محصولی متمایز ارائه دهد.

در یک مصاحبه، بی‌جی کانگ و کیو کیم از گروه برنامه‌ریزی محصولات جهانی سامسونگ، اعلام کرده‌اند که این سازنده ناچار شده است مدت‌زمان بیشتری برای فرآیند ارزیابی گلکسی نوت ۸ صرف کند تا سامسونگ از ایمنی فبلت پرچم‌دار جدید خود مطمئن شود.

 کیو کیم ادعا می‌کند که برای گلکسی نوت ۸، سامسونگ روی بهبود دوربین، S-Pen و نمایشگر متمرکز شده است؛ زیرا ارزیابی‏‌های تیم تحقیق و توسعه سامسونگ روی اولین گلکسی نوت، ثابت می‌کند که کاربران به این قابلیت‏‌ها علاقه‌مند هستند.

 بی‌جی کانگ در ادامه افزود که اولویت سامسونگ برای طراحی محصولات خود، توجه به نیازهای مصرف‌کننده و برطرف کردن خواسته‌ها است. به گفته‌ وی، سامسونگ در هنگام طراحی محصولات جدید، نیازهای مصرف‌کنندگان را به‌دقت مورد بررسی قرار می‌دهد و سپس ارزیابی می‌کند که آیا فناوری جدیدی که برای محصولات خود درنظر دارد، قادر به برآورده ساختن آن‌ها است یا خیر.

بر اساس ادعای اعضای گروه برنامه‌ریزی محصولات جهانی سامسونگ، این شرکت هنگامی‌که پروژه ساخت یک فبلت از سری گلکسی نوت را به اتمام می‌رساند؛ با وقفه‌ای کوچک توسعه نسل بعدی را آغاز می‏‌کند. بااین‌حال، امسال سامسونگ به‌شدت بر فبلت پرچم‌دار بعدی خود متمرکز شده است و با وجود پیچیدگی و چالش‌های موجود در فرآیند ساخت گلکسی نوت ۸، توسعه نسل بعد را آغاز کرده است.

در ادامه اعلام شده است که سامسونگ درنظر دارد قابلیت‌های گلکسی نوت ۹ مانند S-Pen را ارتقا دهد. با توجه به اینکه گلکسی نوت ۹ تا پاییز سال آینده ارائه نخواهد شد، تیم توسعه‌دهنده فرصت زیادی برای خلق ویژگی‌های جدید و بهبود قابلیت‌های گلکسی نوت ۹ دارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات