شکل ظاهری احتمالی گوشی گوگل پیکسل 2 ایکس‌ ال فاش شد

شکل ظاهری احتمالی گوشی گوگل پیکسل 2 ایکس‌ ال فاش شد

ویدیویی از پیکسل ۲ ایکس‌ال منتشر شده که طراحی احتمالی این محصول را نشان می‌دهد.

طبق گزارش‌های مختلف و مستقل، گوگل در سال‌جاری دو گوشی‌ هوشمند جدید از سری پیکسل معرفی خواهد کرد. در یکی از این گزارش‌ها گفته شده که نسل جدید گوشی‌های پیکسل گوگل از طراحی شبیه به طراحی مدل اولیه‌ی این محصولات بهره خواهند برد، ولی نمایشگر پیکسل‌های امسال همانند نمایشگر برخی از پرچمداران کنونی بازار، حاشیه‌های بسیار باریکی خواهد داشت. گزارش شده که اچ‌تی‌سی گوشی‌ هوشمند پیکسل ۲ را بر پایه‌ی سبک طراحی پیکسل شبیه به آیفون تولید خواهد کرد. در واقع این همان سبک طراحی استفاده شده در گوشی‌های پیکسل و پیکسل ایکس‌ال سال گذشته است. این در حالی است که ال‌جی وظیفه‌ی ساخت مدل بزرگ‌تر نسل جدید گوشی‌های هوشمند گوگل یعنی پیکسل ۲ ایکس‌ال را بر عهده دارد. گوشی هوشمند پیکسل ۲ ایکس‌ال از نظر سایز و حاشیه‌های باریک نمایشگر، به دو پرچمدار گلکسی اس ۸ و ال‌جی جی ۶ شباهت خواهد داشت.

چند روز قبل تصاویر رندر جدیدی از سوی یک منبع قابل اطیمنان منتشر شد که در آن سبک طراحی احتمالی گوشی هوشمند پیکسل ۲ ایکس‌ال گوگل ارائه شده بود. حالا کانال Concept Creator در یوتیوب، بر اساس این تصاویر رندر یک ویدیو کوتاه از گوشی یاد شده ساخته است و می‌توانید این ویدیو را در ادامه تماشا کنید. اگر شایعات و گزارشات منتشر شده واقعیت داشته باشند، نمایشگر گوشی هوشمند پیکسل ۲ ایکس‌ال احتمالا از حاشیه‌های بسیار کمی بهره خواهد برد و علاوه بر این حاشیه‌های بالا و پایین این دستگاه نسبت به پیکسل ایکس‌ال کنونی کمتر خواهد بود. بدنه‌ی پشتی این گوشی از جنس شیشه و فلز تولید شده، اما بخش شیشه‌ای نسبت به بخش فلزی کوچک‌تر است، اما بخش شیشه‌ای این محصول بر خلاف نسل قبلی گوشی‌های پیکسل گوگل، میزبان سنسور اثر انگشت و دوربین پشتی نخواهد بود.بر اساس ویدیوی مورد اشاره، دوربین پشتی گوشی هوشمند پیکسل ۲ ایکس‌ال از نوع تکی خواهد بود و این در حالی است که بسیاری از پرچمداران کنونی بازار از دوربین دوگانه‌ی پشتی بهره می‌برند.

پیش از این شایعه‌ای مطرح شده که در آن گفته شد گوگل قصد دارد پرچمداران ۲۰۱۷ خود را در رنگ‌های جدیدی به بازار عرضه کند و بر اساس این شایعه در ویدیو زیر گوشی پیکسل ۲ ایکس‌ال در رنگ‌های مختلفی نمایش داده می‌شود. البته هیچ یک از شایعات مورد بحث به طور رسمی تایید نشده‌اند، اما مسلما جذاب به‌نظر می‌رسند.

کمپانی گوگل احتمالا اواخر ماه سپتامبر یا اوایل اکتبر سال ۲۰۱۷ از نسل جدید گوشی‌های هوشمند پیکسل خود رونمایی خواهد کرد، البته تاکنون در مورد زمان معرفی محصولات مذکور هیچ خبری به طور رسمی از جانب این غول اینترنتی اعلام نشده است. اگر این ویدیو واقعا طراحی نهایی گوشی هوشمند پیکسل ۲ ایکس‌ال را نشان بدهد، انتظار می‌رود با نزدیک شدن به زمان معرفی این محصول، به زودی تصاویر و اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی منتشر شود.

می‌توانید ویدیو طراحی احتمالی گوشی‌ هوشمند پیکسل ۲ ایکس‌ال را در زیر تماشا کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع bgr
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده