گلکسی اس 8 در نمایشگاه MWC 2017 معرفی نمی‌شود

گلکسی اس 8 در نمایشگاه MWC 2017 معرفی نمی‌شود

رئیس بخش موبایل سامسونگ در مصاحبه با رویترز اعلام کرده است که گلکسی اس 8 در نمایشگاه MWC 2017 بارسلونا، معرفی نخواهد شد.

سامسونگ در سه سال گذشته از وسعت نمایشگاه MWC بهره برده است تا گوشی‌های پرچم‌دار سری اس خود را در آن معرفی کند، اما بنا بر گفته‌ی دی‌جی که، رئیس بخش موبایل سامسونگ، امسال گلکسی اس ۸ در نمایشگاه کنگره‌ی جهانی موبایل حاضر نخواهد بود.

که زمان دقیق عرضه‌ی گلکسی اس ۸ را اعلام نکرده اما آنچه مشخص است، عجله نکردن سامسونگ پس از اتفاقات رخ‌داده برای گلکسی نوت ۷ است که خود شرکت کره‌ای نیز اذعان داشته یکی از دلایل انفجار گوشی تعجیل در تولید باتری‌های جایگزین بوده است. همچنین سامسونگ یک پروسه‌ی ۸ مرحله‌ای برای تضمین ایمنی باتری معرفی و اعلام کرده است که در گوشی‌های آینده‌ی خود فضای بیشتری در کنار باتری در نظرخواهد گرفت و از پوشش‌های ایمنی بیشتری بهره خواهد برد.

در گذشته شایعات خبر از صفحه نمایش با حاشیه‌های بسیار کم برای گلکسی اس ۸، دکمه‌ی فیزیکی اختصاصی برای دستیار صوتی و البته ابعادی مشابه نسل قبل با وجود داشتن صفحه نمایش ۵.۷ اینچی داده‌اند و مهم‌تر از همه اینکه احتمالا سخنان رئیس بخش موبایل سامسونگ به‌نوعی به شایعات قبلی مبنی بر احتمال معرفی گلکسی اس 8 در تاریخ ۹ فروردین دامن زده‌اند، اما حالا قطعا می‌دانیم نباید انتظار معرفی اس ۸ را اوایل اسفند امسال داشته باشیم.

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید