هواوی برای فصل پاییز گوشی سازگار با Daydream گوگل عرضه می‌ کند

جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
در حالی که پرچمدار هواوی و گوگل یعنی نکسوس 6 پی از قابلیت Daydream (فعلا در اختیار توسعه‌دهندگان قرار دارد) پشتیبانی می‌کند، غول چینی اعلام کرده تا پاییز یک گوشی جدید دیگر سازگار با Daydream گوگل معرفی خواهد کرد. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

دی‌دریم پلتفرم واقعیت مجازی گوگل است که به تازگی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار گرفته تا بتوانند اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های خود را سازگار با این سرویس منتشر کنند. قرار است تا فصل تابستان اول سری گوشی‌های هوشمند سازگار با دی‌دریم وارد بازار شوند.

ریچارد یو، رییس هواوی نیز در مصاحبه با وال‌استریت ژورنال اعلام کرده که کمپانی تحت هدایت او برای فصل پاییز از یک گوشی جدید سازگار با دی‌دریم گوگل رونمایی خواهد کرد. پیشتر نیز اعلام شده بود که هواوی تا پایان سال جاری میلادی دستگاه‌هایی را بر پایه‌ی پلتفرم دی‌دریم گوگل تولید خواهد کرد.

علاوه بر این، وی اعلام کرده همکاری هواوی با کمپانی آلمانی لایکا که از گوشی‌های سری P9 شروع شده یک همکاری بلند مدت خواهد بود که انتظار می‌رود حداقل تا ۵ سال آینده پا برجا باشد.

یو همچنین اعلام کرده هواوی امکان فروش گوشی هوشمند را از طریق اپراتورهای آمریکا دارد و مذاکرات در این زمینه آغاز شده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات