ال‌جی گوشی نکسوس جدیدی در سال ۲۰۱۶ نخواهد ساخت

ال‌جی گوشی نکسوس جدیدی در سال ۲۰۱۶ نخواهد ساخت

این روزها شاهد معرفی‌ محصولات و خبرهای فراوانی در دنیای موبایل هستیم. ال‌جی که این روزها به‌شدت مشغول معرفی و تبلیغ پرچم‌دار جدیدش است به‌تازگی اعلام کرده که امسال هیچ گوشی جدیدی برای خانواده نکسوس نخواهد ساخت. با زومیت همراه باشید.

ال‌جی و گوگل بارها برای ساخت گوشی‌های نکسوس با یکدیگر همکاری کرده‌اند به‌طوری‌که گوگل همواره ال‌جی را یک شریک راهبردی در ساخت محصولات خانواده‌ی نکسوس می‌داند. سال ۲۰۱۵ پس از وقفه‌ی پیش آمده در این همکاری شاهد عرضه‌ی نکسوس جدیدی با نکسوس 5X از سوی ال‌جی بودیم. ال‌جی قصد ندارد امسال نکسوس جدیدی عرضه کند و در تلاش است تمرکز خود را روی محصولات و برند خود نگاه‌ دارد.

این که ال‌جی امسال نقشی در برنامه‌ی گوشی‌های نکسوس گوگل ندارد به معنای عرضه نشدن گوشی‌ جدید از این خانواده نیست. هواوی که با نکسوس 6P به‌تازگی پای خود را به این خانواده باز کرده است در کنار HTC از گزینه‌های احتمالی همکاری با گوگل خواهند بود. ‌ال‌جی که به‌تازگی پرچم‌دار جدیدیش یعنی جی ۵ را معرفی کرده است، احتمالاً می‌خواهد منابع و زمانش را برای این گوشی و ابزار آن صرف کند.

شاید یکی دیگر از دلایل این که امسال شاهد نکسوس جدیدی از جانب ال‌جی نیستیم مسئله‌ی نسل دوم واچ اربین باشد. برطرف کردن مشکلات این ساعت و عرضه‌ی موفق آن در سال ۲۰۱۶ از مأموریت‌های مهم ال‌جی به شمار می‌رود. نظر شما در مورد این تصمیم ال‌جی چیست؟ به نظر شما دیگر سازندگان مانند هواوی و HTC جای خالی ال‌جی را پر خواهند کرد؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده