آموزش انتقال آهنگ ها از آیپاد یا آیفون به PC

دوشنبه ۵ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۲
مطالعه 2 دقیقه
برای انتقال آهنگ ها از کامپیوتر به آیفون یا آیپاد، باید از نرم افزار آیتیونز استفاده کنید. برای انتقال آهنگ های داخل آتیونز به کامپیوتر هم تنها کافی است آهنگ ها را از منوی Playlist سمت چپ آیتیونز کپی کرده و روی هارد ذخیره کنید. اما اگر قصد داشته باشید آهنگ های آیپاد یکی از دوستانتان را روی هارد کامپیوتر خود منتقل کنید، کار شما دشوار خواهد بود. در این صورت بهترین روش استفاده از نرم افزار ساده و کم حجم Sharepod است.
تبلیغات

یکی از نکات منفی هنگام استفاده از دستگاه‌های اپل این است که برای انجام هر کاری نیاز به iTunes دارند. به‌همین‌دلیل، هکر ها همواره به‌دنبال تولید نرم افزار هایی برای رهایی از وابستگی به آیتیونز هستند. در این مقاله نیز به معرفی نرم‌افزاری می‌پردازیم که به وسیله آن می‌توانید به‌راحتی آهنگ های مختلف را از iPhone / iPod به کامیپوتر خود منتقل کنید.

با استفاده از نرم افزار SharePod آهنگ های موجود در آیپاد یا آیفون را بدون تغییر نام فولدر و آهنگ به حافظه کامپیوتر خود منتقل می‌کنید. برای انجام این کار ابتدا نرم افزار Sharepod را از لینک زیر دانلود کنید.

  • لینک دانلود نرم افزار SharedPod

این نرم افزار 2 مگابایتی نیاز به نصب ندارد و تنها کافی است آن را دانلود کرده و سپس اجرا کنید.

قدم اول

iPod یا iPhone خود را به کامپیوتر متصل کنید؛ آیتیونز را ببندید و سپس SharedPod را باز کنید. توجه کنید که اگر iTunes باز باشد SharePod اجرا نمی‌شود.

قدم دوم

همه آهنگ ها را با استفاده از کلید ترکیبی Ctrl+A انتخاب کنید و سپس روی دکمه Copy To Computer کلیک کنید.

sharepod-1

قدم سوم

در پنجره باز شده Copy To PC یک مسیر برای آهنگ هایتان انتخاب کرده و OK را کلیک کنید. بدین‌ترتیب آهنگ ها مستقیما از آیپاد شما به حافظه کامپیوتر منتقل می‌شوند.

sharepod-2

منبع: Cnet

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات