مک بوک اولد اپل با همکاری سامسونگ ساخته می‌شود

پنج‌شنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
چندوظیفگی با مک‌بوک پرو M2
سامسونگ به زنجیره‌ی تأمین اپل در ساخت نمایشگرهای OLED مک‌بوک و آیپدهای آینده می‌پیوندد.
تبلیغات

به گزارش The Elec، سامسونگ خود را برای پیوستن به زنجیره‌ی تأمین اپل در تولید نمایشگر OLED برای مدل‌های آینده‌ی لپ تاپ اپل آماده می‌کند.

چندین سال است که به طور گسترده شایعه‌ی تغییر فناوری نمایشگرهای مک‌ بوک پرو و مک بوک ایر از LCD به OLED به‌گوش می‌رسد. جدیدترین گزارش‌ها توضیح می‌دهند که سامسونگ در حال مونتاژ خط تولید نسل هشتم نمایشگر OLED با تمرکز بر تأمین این پنل برای مدل‌های آینده‌ی مک بوک اپل است.

The Elec می‌گوید فناوری OLED تا سال ۲۰۲۷ به مدل‌های جدید مک بوک نخواهد رسید. اواخر سال گذشته، ETNews گفت که اپل قصد دارد فناوری OLED را تا سال ۲۰۲۷ به ۹ دستگاه جدید بیاورد که با دو مدل تبلت اپل در ماه مارس (اسفند و فروردین) آغاز می‌شود.

انتظار می‌رود اپل در سال ۲۰۲۵ و پس از عرضه‌ی مدل‌های جدید مک بوک پرو ۱۴ اینچی، مک بوک ایر ۱۳ اینچی و مک بوک ایر ۱۵ اینچی، آیپد ایر ۱۰٫۹ اینچی و آیپد مینی ۸٫۷ اینچی با نمایشگر OLED، تمرکز خود را روی مک بوک پرو ۱۶ اینچی OLED معطوف کند.

در نتیجه، به نظر می‌رسد که پنل‌های جدید در موج اول مک‌بوک‌های OLED در سال ۲۰۲۵ مورد استفاده قرار نخواهند گرفت. انتظار می‌رود اپل در سال ۲۰۲۷ اولد را به تبلت آیپد ایر ۱۲٫۹ اینچی نیز بیاورد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات