XMG در سه‌ماهه دوم امسال از لپ‌تاپ‌های گیمینگ سری X با تراشه‌ی آرک اینتل رونمایی خواهد کرد

پنج‌شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
XMG قصد دارد در سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۲۲ لپ‌تاپ‌های بازی جدید سری ایکس خود را با پردازنده‌های رده‌بالای سری آرک اینتل معرفی کند.
تبلیغات

XMG امروز اعلام کرد که لپ‌تاپ جدید گیمینگ سری X این شرکت با بهترین مدل پردازنده‌ی گرافیکی Arc اینتل عرضه خواهد شد. نقشه‌ی راه ۲۰۲۲ این شرکت نشان می‌دهد که لپ‌تاپ‌های جدیدش به‌عنوان پروژه‌ی X نام‌گذاری شده‌اند و جایگزینی برای دسکتاپ‌های گیمینگ خواهند بود.

به گزارش ویدئوکاردز، لپ‌تاپ ۱۵٫۶ اینچی جدیدی به‌عنوان سیستم مرجع اینتل در حال آماده‌سازی است که با اسم رمز Alder County شناخته می‌شود. این محصول نیز از پردازنده‌ی گرافیکی ARC بهره خواهد برد. طرح‌های اینتل اغلب توسط شرکت‌های تولیدکننده‌ی لپ‌تاپ مورد استفاده قرار می‌گیرند. XMG از سیستم‌های اینتل برای Fusion 15 (NUC 9 Extreme) و Vision 15 (NUC M15) استفاده می‌کند.

گرافیک مجزای اینتل آرک

نقشه راه XMG

همان‌طور که در جدول زمانی XMG مشاهده می‌کنید، این شرکت درحال کار روی دو پروژه است که در آن‌ها از پردازنده‌ی گرافیکی اینتل آرک بهره گرفته خواهد شد. یکی از این لپ‌تاپ‌ها ۱۵ اینچی خواهد بود که براساس طرح مرجع اینتل ساخته می‌شود و دیگری نیز از شاسی بزرگ‌تر و کاملاً جدیدی بهره می‌برد و درواقع یک لپ‌تاپ رده‌بالا خواهد بود. جزئیات کامل درمورد این دو دستگاه، در ماه‌های آینده ارائه خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات