تصاویر تبلیغاتی سرفیس لپ تاپ 3 و سرفیس پرو 7 پیش از رونمایی رسمی منتشر شدند

تصاویر تبلیغاتی سرفیس لپ تاپ 3 و سرفیس پرو 7 پیش از رونمایی رسمی منتشر شدند

سرفیس لپ‌تاپ ۳ و سرفیس پرو ۷ دوم اکتبر (۱۰ مهر) معرفی خواهند شد. با اینکه زمان اندکی تا موعد رونمایی رسمی این دو دستگاه باقی مانده، تصاویر تبلیغاتی آن‌ها به‌اشتراک گذاشته شده است. 

تاکنون اخبار فاش‌شده‌ی مختلفی از سرفیس لپ‌تاپ ۳ و سرفیس پرو ۷ منتشر شده است. در فاصله‌ی دو روز مانده به موعد رونمایی دو دستگاه جدید، تصاویر تبلیغاتی سرفیس لپ‌تاپ ۳ و سرفیس پرو ۷ منتشر شده است. براین‌اساس، واکینگ‌کت (WalkingCate) در توییتی با انتشار چهار تصویر تبلیغاتی، بخشی از برنامه‌های مایکروسافت برای دستگاه‌های جدید سرفیس لپ‌تاپ ۳ و سرفیس پرو ۷ را به‌نمایش گذاشت.

سرفیس پرو 6 مایکروسافت / Microsoft Surface Pro 6

تصاویر منتشرشده کاربرانی را نشان می‌دهد که از لپ‌تاپ‌های سرفیس استفاده می‌کنند. با توجه به آنچه در تصاویر مشاهده می‌شود، به‌نظر نمی‌رسد طراحی دستگاه‌های جدید تفاوت فاحشی با طراحی دستگاه‌های فعلی داشته باشد. البته بدون بررسی دقیق و نگاه کامل‌تر به محصولات جدید، نمی‌توان درباره‌ی آن‌ها اظهارنظر قطعی کرد.

براساس تصاویر فاش‌شده و اخبار منتشرشده‌ی غیررسمی، به‌نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد با اضافه‌کردن پورت USB-C به سرفیس پرو ۷ و سرفیس لپ‌تاپ ۳، دستگاه ارتقایافته‌تری به بازار عرضه کند. ناگفته نماند پیش‌تر، گفته شده بود هر دو دستگاه از پردازنده‌ی نسل دهمی اینتل بهره خواهند برد. همچنین، درباره‌ی نسخه‌ی ۱۵ اینچی در اخبار دیگری اعلام شده بود که 

سرفیس لپ‌تاپ ۳ در رنگ‌های جدید آبی (Glacier Blue) و زرد ماسه‌سنگی (Yellow Sandstone) و قرمز شقایقی (Poppy Red) به بازار عرضه خواهد شد. همچنین، شایعه‌هایی درباره‌ی عرضه‌ی نسخه‌ای از این لپ‌تاپ مایکروسافت بدون استفاده از ماده‌ی آلکانتارا (Alcantara) و مجهز به پردازنده‌ی AMD مطرح شده بود. 

شایان ذکر است اخبار متعددی درباره‌ی تغییرات طراحی و مشخصات سرفیس پرو ۷ منتشر شده است. چند روز قبل، گفته شد  و اواخر شهریور نیز، . همان‌طورکه در اوایل سال جاری اعلام شد، 

البته علاقه‌مندان به محصولات ردموندی‌‌ها منتظر سرفیس قنطورس (Centaurus) هستند. شایعه شده است سرفیس قنطورس با نمایشگر دوگانه معرفی خواهد شد؛ اما به‌نظر نمی‌رسد مایکروسافت این دستگاه را به‌صورت رسمی تا سال ۲۰۲۰ معرفی کند. درنهایت، باید منتظر رویداد رونمایی ۲ اکتبر (۱۰ مهر) مایکروسافت باشیم تا ببینیم محصولات جدید با چه مشخصاتی معرفی خواهند شد. 

منبع windowscentral
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده