زیباترین منظره غروب خورشید را در کدام نقطه استانبول مشاهده کنیم؟

شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
استانبول یکی از بهترین شهرهایی است که می‌توان زیباترین منظره‌های غروب خورشید را در آن به تماشا نشست.
تبلیغات

تماشای غروب در استانبول تجربه‌ای کاملا منحصربه‌فرد است، چون خط افق این شهر شگفت‌انگیز و تنگه بسفر تا تاریکی کامل هوا و رسیدن شب، هر لحظه از رنگی به رنگ دیگر تغییر می‌کند. بهترین مکان‌ها برای تماشای ناپدید شدن نور طبیعی و روشن شدن شهر با چراغ‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا در تور استانبول لحظات نابی تجربه کنید. 

اگر شما هم دوست دارید چنین تجربه رمانتیک و جذابی داشته باشید، همواره می‌توانید تور استانبول ارزان را از طریق آژانس‌های مسافرتی که با ما همکاری دارند، خریداری کنید. ما در کجارو این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به‌راحتی و در کمترین زمان، سفرتان را ارزان‌تر از همه جا برنامه‌ریزی کنید.

برج گالاتا

استانبول

یکی از برجسته‌ترین برج‌های استانبول برج گالاتا است و یکی از بهترین مکان‌ها برای تماشای غروب خورشید نیز محسوب می‌شود. این برج سنگی قرون وسطایی بالکنی با چشم‌انداز پانورمایی دارد، پس می‌توانید برای داشتن منظره‌ای عالی از غروب خورشید به این برج بروید.

تپه پیر لوتی

این کافه مشهور از قرن ۱۸ محبوب و پرطرفدار شده و هنگامی که به آنجا بروید، دلیل این محبوبیت را درمی‌یابید. پیر لوتی مشرف بر شاخ طلایی است و فرصت فوق‌العاده‌ای برای تماشای غروب آفتاب از زاویه‌ای دیگر برای شما فراهم کرده است.

تپه بویوک چاملیجا

استانبول

تپه بویوک چاملیجا که در بخش آسیایی استانبول قرار دارد، یکی از بلندترین نقاط شهر و مشهورترین جاهای دیدنی استانبول است و نیازی نیست که بگوییم تماشای این منظره از چنین نقطه‌ای چقدر می‌تواند هیجان‌انگیز باشد. در اطراف این تپه یک پارک دوست‌داشتنی و یک کافه کوچک هم وجود دارد که می‌توانید در این مکان دنج نشسته و هنگام صرف قهوه ترک، از تماشای غروب آفتاب لذت ببرید.

رستوران استانبول ۳۶۰

این رستوران بسیار پرطرفدار، نامی شایسته و درخور دارد؛ چون اینجا واقعا چشم‌اندازی ۳۶۰ درجه از استانبول را می‌توانید تماشا کنید. تصور کنید تماشای شهر هنگام غروب، در حین خوردن غذاهای خوشمزه چه لذتی می‌تواند داشته باشد.

برج دختر

استانبول

این برج در جزیره کوچکی در محله اسکودار (Uskudar) قرار دارد؛ این برج دیدبانی سابق عثمانی، این روزها به کافه و رستورانی تبدیل شده که می‌توانید بنشینید و از چشم‌انداز زیبای غروب آفتاب پشت آب لذت ببرید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات