کجارو: تجربه عکاسی با لنز EF 1200mm کانن

یک‌شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲
مطالعه 1 دقیقه
«Canon EF 1200mm f/5.6 L USM» اسطوره‌ای‌ترین لنز تله‌فوتو تاریخ است. این لنز در فروشگاه «B&H» قرار گرفته و به گروهی از عکاسان B&H فرصت داده شده تا از این غول اپتیکال برای تجربه‌ای تکرارنشدنی در محیط بیرون استفاده کنند. کجارو تجربه نویسنده وب‌سایت پتاپیکسل را در کار کردن با این لنز تشریح کرده است.

لنز «Canon EF 1200mm f/5.6 L USM» نه تنها اسطوره‌ای، بلکه کمیاب و پر از رمز و راز است. کمپانی «Canon» اعلام نکرده که چند نمونه از این‌ لنز ساخته شد، اما حدس و گمان‌‌هایی در فضای مجازی درباره‌ی آن زده شده، به طوری که بسیاری از متخصصان می‌گویند که کمتر از ۲۴ عدد از لنز مذکور تولید شده‌است. این لنز کمیاب است و حتی شرکت Canon هم پس از آنکه تنها نمونه آنها در یک حمل‌ونقل، سهوا آسیب دید، هیچ نسخه‌ای از آن را در اختیار ندارد! بخش کالاهای دست دوم B&H حالا سومین نسخه از لنزهای Canon 1200mm خود را برای فروش در اختیار دارد. آخرین بار سال ۲۰۰۹ یکی از این لنزها از طریق این فروشگاه به فروش رسید. کجارو تجربه عکاسی با این لنز افسانه‌ای را تشریح کرده است.

برای مطالعه مقاله «تجربه عکاسی با لنز اسطوره‌ای Canon EF 1200mm» به کجارو مراجعه کنید:

اگر به اخبار و اطلاعاتی درباره‌ی شگفت‌انگیز‌ترین و برترین نقاط دنیا یا مقالاتی چون راهنمای سفر، خوراکی‌ها و اخبار گردشگری علاقمند هستید، به کجارو سربزنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود