کجارو: کدام استان‌ها عکس بیشتری در فینال مسابقه عکاسی داشته‌اند؟

کجارو: کدام استان‌ها عکس بیشتری در فینال مسابقه عکاسی داشته‌اند؟

احتمالا تا کنون به صفحه رای‌گیری مسابقه عکاسی کجارو سر زده‌اید.بیش از ۲۳۰ عکس فوق‌العاده از زیباترین نقاط ایران به هنرمندی عکاسان فینالیست به تصویر کشیده شده است و این عکاسان در رقابت هستند که ۵ جایزه‌ی بزرگ این مسابقه را از آن خود کنند.با کجارو همراه باشید تا ببینید از هر استان چند عکس ارسال شده است و کدام استان‌ها مورد توجه بیشتری واقع شده‌اند.

عکس‌های منتخب ارسال شده ۲۵ استان کشور را پوشش می‌دهند و تا حدودی از هر گوشه‌ی ایران عکس منتخبی وجود دارد. حتی اگر جزو فینالیست‌ها نباشید مطمئنا شما هم دوست دارید که شهر و استان شما در میان ۵ برنده‌ی اصلی این مسابقه بزرگ باشد. به همین منظور ما عکس‌ها را به تفکیک استان درآوردیم و شما از این پس می‌توانید یک لینک اختصاصی برای هر استان داشته باشید. به این صورت برای شما این امکان وجود دارد که این لینک را با همشهری‌ها و هم‌استانی‌های خود به اشتراک بگذارید. لینک گالری استان‌های کشور به ترتیب حروف الفبا به قرار زیر است:

۱- استان آذربایجان شرقی با ۹ عکس

۲- استان آذربایجان غربی با ۳ عکس

۳- استان اردبیل با ۵ عکس

۴- استان اصفهان با ۲۰ عکس

۵- استان البرز با ۳ عکس

۶- استان بوشهر با ۵ عکس

۷- استان تهران با ۲۰ عکس

۸- استان چهارمحال و بختیاری با ۴ عکس

۹- استان خراسان رضوی با ۸ عکس

۱۰- استان خوزستان با ۲ عکس

۱۱- استان زنجان با ۳ عکس

۱۲- استان سمنان با ۳ عکس

۱۳- استان سیستان و بلوچستان با ۲ عکس

۱۴- استان فارس با ۱۳ عکس

۱۵- استان قزوین با ۵ عکس

۱۶- استان گلستان با ۸ عکس

۱۷- استان گیلان با ۲۰ عکس

۱۸- استان لرستان با ۴ عکس

۱۹- استان مازندران با ۲۰ عکس

۲۰ – استان هرمزگان با ۵ عکس

۲۱- استان همدان با ۱ عکس

۲۲- استان کردستان با ۴ عکس

۲۳- استان کرمان با ۷ عکس

۲۴- استان کرمانشاه با ۱ عکس

۲۵- استان یزد با ۲۰ عکس

برای رای دادن به عکس‌ها کافیست پس از اولین کلیک بر روی دکمه «می‌پسندم»، ایمیل و نام خود را وارد کنید. هم در صفحه‌ی اصلی رای‌گیری و هم در صفحه‌ی اختصاصی عکس (اگر روی عکس کلیک کنید به صفحه‌ی اختصاصی آن خواهید رفت و می‌توانید عکس را در سایز بزرگ ببینید) می‌توانید به عکس‌ها رای دهید و حتی آن‌ها را به اشتراک بگذارید. به اشتراک‌گذاری لینک‌های بالا و عکس‌های این مسابقه به ما کمک خواهد کرد که مسابقات عکاسی را هرچه بهتر و بزرگتر برگزار کنیم و با بالارفتن تعداد رای‌ها برندگان واقعی را از میان این عکس‌های زیبا انتخاب کنیم. پس همراه ما باشید و حتما به عکس‌های منتخب و زیبای این مسابقه سر بزنید. تاریخ اتمام رای‌گیری نیز انتهای آذرماه و شب یلدا خواهد بود.

اگر به اخبار و اطلاعاتی درباره‌ی شگفت‌انگیز‌ترین و برترین نقاط دنیا یا مقالاتی چون راهنمای سفر، خوراکی‌ها و اخبار گردشگری علاقمند هستید، به کجارو سربزنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید