کجارو: نامناسب‌ترین شهرها برای زندگی در کانادا

کجارو: نامناسب‌ترین شهرها برای زندگی در کانادا

کانادا یکی از ایده‌آل‌ترین مکان‌ها برای مهاجرت به ویژه برای ایرانیان به شمار می‌رود، اما باید بدانید که همه شهرهای این کشور مناسب زندگی کردن نیستند. مثلا مکان‌های فقیر، مکان‌هایی که در آنان نژادپرستی شایع است، جاهای ایزوله شده، مکان‌های افسرده کننده و خلاصه بدترین مکان‌ها در این کشور وجود دارند که بد نیست اطلاعاتی درباره‌ی آنها داشته باشید.

نیو گلاسگو، نوا اسکاتیا یکی از شهرهای کانادا است که سال ۲۰۰۹ با توجه به آمار استیت‌کن در میزان جرم، میان ۲۰۸ شهر در رتبه‌ی سی‌و‌ششم قرار گرفت و  میزان جرم و جنایت در این شهر از ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ افزایش پیدا کرد یا کیچنر/واترلو پایتخت جرم و جنایت در کاناداست. جدا از حضور ۲ دانشگاه و شماری چند از کمپانی‌های تکنولوژیک گوناگون در آن، در مناطق کیچنر-واترلو-کمبریج (Cambridge)، توهین‌های فیزیکی و زبانی نسبت به اقلیت‌های قومی، مذهبی و جنسی درصد بالایی را شامل می‌شوند. با  کجارو همراه باشید تا درباره‌ی بدترین جاهای کانادا برای زندگی و مهاجرت بپردازیم.

برای مطالعه‌ی متن کامل مقاله به لینک زیر مراجعه کنید:

نامناسب‌ترین شهرها برای زندگی در کانادا

Waterloo Kitchener

اگر به اخبار و اطلاعاتی درباره‌ی شگفت‌انگیز‌ترین و برترین نقاط دنیا یا مقالاتی چون راهنمای سفر، خوراکی‌ها و اخبار گردشگری علاقمند هستید، به کجارو سربزنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده