کجارو: دوربین دیجیتال را بشناسیم

کجارو: دوربین دیجیتال را بشناسیم

عکاسی. هنر دیدن. هنری که از روز اول پیدایش‌اش پیوندی جدایی ناپذیر با  فناوری و علم داشته است. البته در عکاسی، بدون دانش حداقلی از فناوری به کار رفته در دوربین و چاپ، نمی‌توان  به بالاترین سطح این هنر رسید. لزوم تسلط بر تمام توانایی‌های دوربین پس از انقلاب دیجیتال و هجوم فناوری‌های پیشرفته و مفید دوچندان شده است.

فقط داشتن دوربین دلیلی بر عکاس بودن افراد نیست، بلکه با داشتن مهارت است که می‌توان به افراد لقب عکاس داد. این راهنما برای کسانی در نظر گرفته شده که می‌خواهند بیشترین کارایی را از دوربین خود بگیرند. چه دوربین‌های DSLR، چه دوربین‌های نیمه‌حرفه‌ای و چه دوربین‌های خانگی و کوچک. اگرچه این مقاله راهنمای کاملی برای استفاده‌ی تازه‌کارها است اما می‌تواند راهنمای خوبی برای تسلط هرچه بیشتر بر دوربین و یادآوری برخی اصول و امکانات برای عکاسان با تجربه‌تر نیز باشد.در این مقاله از کجارو قصد داریم راهنمایی کامل از آشنایی با دوربین دیجیتال و نحوه کار کردن با این دستگاه‌ها را آموزش دهیم.

برای مطالعه‌ی متن کامل مقاله به لینک زیر مراجعه کنید:

دوربین دیجیتال را بشناسیم

IMG 9227 LR

اگر به اخبار و اطلاعاتی درباره‌ی شگفت‌انگیز‌ترین و برترین نقاط دنیا یا مقالاتی چون راهنمای سفر، خوراکی‌ها و اخبار گردشگری علاقمند هستید، به کجارو سربزنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده