کجارو: مردی بعد از رها کردن شغلش، با سفر به دور دنیا میلیونر شد

کجارو: مردی بعد از رها کردن شغلش، با سفر به دور دنیا میلیونر شد

گاهی اوقات هویت ما و آن کاری که واقعا برای آن ساخته شده‌ایم در زیر فشار زندگی روزمره و انتظاراتی که دیگران از ما دارند، مدفون می‌شود. شاید کمی جسارت در دنبال کردن رؤیاها و انجام دادن کاری که از آن لذت می‌بریم، بتواند زندگی را دگرگون کند؛ همان‌طوری که جانی وارد صرفا با دنبال کردن علاقه‌اش به جهانگردی، به موفقیت دست پیدا کرد. با کجارو  همراه باشید تا نگاهی به زندگی جانی‌وارد بیندازیم.

جانی وارد (Johnny Ward) در یک خانواده‌ی ایرلندی فقیر متولد شد. او مشکلات قانونی متعددی داشت و از کار روزانه‌ی خود متنفر بود. جانی هیچ‌وقت از شرایطش راضی نبود و بارها تغییر شغل داد. حتی قبل از آخرین کارش عنوان یک فروشنده با حقوق فوق‌العاده‌ی ۲۰ هزار دلار در ماه، برای انجام تحقیقات پزشکی داوطلب شده بود. ولی بعد از چند ماه دیگر نتوانست این روال روزمره را تحمل کند. او می‌گوید: با توجه به اینکه هر کس فقط یک‌بار زندگی می‌کند، نمی‌خواستم پنج روز هفته را در جایی محبوس باشم که هیچ علاقه‌ای به آن ندارم.

برای مطالعه‌ی متن کامل مقاله به کجارو مراجعه کنید

china

اگر به اخبار و اطلاعاتی درباره‌ی شگفت‌انگیز‌ترین و برترین نقاط دنیا یا مقالاتی چون راهنمای سفر، خوراکی‌ها و اخبار گردشگری علاقمند هستید، به کجارو سربزنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده