رکورد جدید توییتر در هر ثانیه 7,196 پست برای نتایج مسابقه نهایی جام جهانی فوتبال بانوان

رکورد جدید توییتر در هر ثانیه 7,196 پست برای نتایج مسابقه نهایی جام جهانی فوتبال بانوان

در روز فینال جام جهانی فوتبال زنان که با قهرمانی ژاپن به پایان رسید در هر ثانیه 7,196 پست در توییتر ارسال شد. در روز بعد نیز پست های بسیاری در رابطه با مسابقه فینال و حواشی آن دراین شبکه میکروبلاگینگ ارسال گردید. حتی رئیس جمهور امریکا نیز در رابطه با این مسابقه در توییتر شخصی خود پست ارسال کرده بود.

جام جهانی فوتبال مردان در سال گذشته نیز در زمان خود رکورد خاصی را ثبت کرد اما در بهترین حالت و در زمان مسابقه نهایی که به قهرمانی اسپانیا ختم شد 3,051 تویت در هر ثانیه ارسال گردید. البته تعداد کاربران توییتر نسبت به آن زمان افزایش چشم گیری داشته است ولی به هر حال آمار ثبت شده در رابطه با تعداد توییت های مرتبط با مسابقات فوتبال زنان قابل توجه است.

براساس گزارشهای که اخیرا از تعداد پست های مرتبط با مسابقات ورزشی بدست آمده است به نظر می‌رسد بسیاری از علاقمندان مسابقات مختلف ورزشی از توییتر برای اطلاع‌رسانی وقایع استفاده می‌کنند. سال گذشته مسابقات NFL Super Bwol 2011 رکورد 4,064 تویت در ثانیه را ثبت کرد. در زمان سونامی ژاپن و در ماه مارچ نیز رکورد 6,939 تویت در هر ثانیه ثبت شد. همچنین در زمان ازدواج سلطنتی انگلستان در ماه آوریل نیز رکورد 3,966 توییت در هر ثانیه ثبت شد.

همان‌طور که پیش تر اعلام کردیم در حال حاضر کاربران توییتر 350 میلیارد آیتم در هر روز به اشتراک می گذارند و حدود 600 هزار کاربر روزانه در این سایت ثبت نام می کننند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده