معرفی وب سایت جدید گوگل wdyl.com : تمام سرویس های گوگل در یک صفحه

معرفی وب سایت جدید گوگل wdyl.com : تمام سرویس های گوگل در یک صفحه

گوگل وب سایت wdyl.com را در راستای یکپارچه سازی سرویس های خود راه اندازی کرد. این وب سایت امکان جستجو در چندین کانال را بصورت همزمان فراهم می کند. wdyl.com هنوز بصورت رسمی از جانب گوگل معرفی نشده است ولی به خوبی کار می کند.

این سرویس که امروز صبح توسط گوگل راه اندازی شده است Why Do You Love نام دارد و در حال حاضر از طریق www.wdyl.com در دسترس است به خاطر داشته باشید که فعلا این وب سایت بدون www کار نمی کند. wdyl.com نتایج بسیار خوبی را در یک صفحه به کاربر نمایش می دهد. تنها کافی است عبارت مورد نظر خود را در جعبه جستجو وارد کنید تا نتایج مختلف را مشاهده کنید.

در wdyl می توانید محبوبیت یک عبارت را مشاهده کنید به طرح های سه بعدی SketchUp مربوطه دسترسی داشته باشید. محصولات مرتبط با آن را خریداری کنید، عبارت را به زبان های مختلف دنیا ترجمه کنید، کتاب های مرتبط را بیابید، تصاویر مربوط را در Picasa مشاهده کنید، ویدیوهای مربوط را در Youtube ببینید، نمای سه بعدی مکان را در Google Earth مشاهده کنید، تماس تلفنی داشته باشید، به تقویم Google Calender دسترسی داشته باشید و از بسیاری از سرویس های دیگر گوگل استفاده کنید. اما نکته قابل توجه و متمایز این وب سایت این است که تمام این موارد را در یک صفحه خواهید داشت.

طراحی این وب سایت بسیار زیباست و همه چیز به خوبی در صفحه جای گرفته اند. شما هم می توانید با مراجعه به وب سایت www.wdyl.com از سرویس جدید و مجانی گوگل استفاده کنید.

منبع: Tech Crunch

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده