نرم افزار: فیس بوک را در محیطی شبیه به اکسل و بدون جلب توجه دیگران استفاده کنید

نرم افزار: فیس بوک را در محیطی شبیه به اکسل و بدون جلب توجه دیگران استفاده کنید

کارمندان در اکثر شرکت های دنیا مجاز به استفاده از شبکه اجتماعی فیس بوک در زمان کار نیستند. حتی کارمندان در زمان استراحت خود مجاز به اتصال به شبکه های اجتماعی مجازی نمی باشند. اما با نرم افزاری که توسط Diesel ساخته شده است همه می توانند بدون جلب توجه به فیس بوک متصل شوند این نرم افزار محیط کاملا مشابه Excel دارد و در آن کاربر می تواند پست ها و پیغام های دیگران را بخواند و یا با دوستان خود چت نوشتاری داشته باشد.

این نرم افزار از طریق نام کاربری و رمز عبور شما به Facebook متصل شده و به شما امکان بروز رسانی وضعیت، Like کردن محتوا، چت نوشتاری با دوستان را در محیط مشابه صفحه گسترده Excel می دهد. سازنده این نرم افزار دلیل ساخت چنین ابزاری را داشتن تفریح و سرگرمی برای کارمندان در زمان کار دانسته است.

حجم این نرم افزار که Excelbook نام دارد بسیار کم و حدود 700 کیلو بایت است. Excelbook را می توانید از این آدرس دانلود کنید. این نرم افزار در کامپیوترهای Mac و Windows قابل اجراست.

به اکانت فیس بوک خود متصل شوید

Excelbook

پس از نصب برنامه می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید تا Excelbook به اطلاعات اکانت شما دسترسی داشته باشد. برای این کار از منوی File گزینه Log in را انتخاب نمایید.

وضعیت خود را بروز رسانی کنید و با دوستان خود در ارتباط باشید

Facebook at Excel in work

وقتی با اکانت فیس بوک خود لاگین کردید تنها کاری که باید انجام دهید این است که بادوستان خود در محیط مشابه اکسل در ارتباط باشید. با Excelbook نمی توانید به تمام امکانات فیس بوک دسترسی داشته باشید به عنوان مثال ویدیو و یا تصاویر در این برنامه نمایش داده نمی شوند. ولی به هر حال محتوای متنی به راحتی قابل مشاهده است.

منبع: TheNextWeb


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید