فایرفاکس 4 از مرز 110 میلیون دانلود گذشت

فایرفاکس 4 از مرز 110 میلیون دانلود گذشت

موزیلا رکورد جدیدی را ثبت کرد، نسخه 4 مرورگر محبوب فایرفاکس که رکورد بیشترین دانلود در روز اول انتشار را داشت و در 24 ساعت اول بیش از 6 میلیون بار دانلود شد، حال رکورد جدیدی را ثبت کرده است. نسخه 4 فایرفاکس تا اینجای کار 110 میلیون بار دانلود شده است و این رقم رو به افزایش است.

البته با این رکورد هم، هنوز فایرفاکس رتبه اول را در بین مرورگرها ندارد. براساس گزارش وب سایت StatCounter در حال حاضر Firefox 4 حدود 29.68 درصد سهم از بازار مرورگرهای وب را دراختیار دارد که نسبت به ماه های قبل روند رو به کاهشی را دنبال کرده است. سهم فایرفاکس در ماه مارچ 29.98 درصد در ماه فوریه 30.37 درصد و در ماه ژانویه 30.68 درصد بوده است.

در صورت تمایل می‌توانید اطلاعات بیشتر در مورد امکانات جدید فایرفاکس 4 را در این مقاله مطالعه کنید: "آموزش: با امکانات جدید و جذاب فایرفاکس 4 آشنا شوید"

براساس گزارش StatCounter تنها مرورگری که روند رو به رشد دارد و نسبت به قبل سهم بیشتری را بدست آورده است مرورگر گوگل یعنی Google Chrome است. Chrome در ماه ژانویه امسال 15.68 درصد سهم داشت ولی در حال حاضر حدود 18.24 درصد سهم دارد. در سال 2011 سهم بازار گوگل کروم هر ماه رو به افزایش است.

شما هم می‌توانید آمار لحضی دانلود موزیلا فایرفاکس 4 را در این آدرس مشاهده کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده