با Gmail Motion برای استفاده از ایمیل نیازی به کی برد و ماوس ندارید

با Gmail Motion برای استفاده از ایمیل نیازی به کی برد و ماوس ندارید

ماوس و کی برد قبل از بوجود آمدن ایننرنت اختراع شدند. پس از آن فناوری های بی سیم پیشرفت های چشم گیری کرده و ارتباط بین انسان و کامپیوتر موثرتر شده است. گوگل به تازگی سرویس جدیدی با نام Gmail Motion را معرفی کرده که با آن بدون نیاز به ماوس و کی برد و با استفاده از حرکات بدن می توانید Gmail خود را کنترل کنید.

Gmail Motion از وب کم کامپیتور، نوت بوک، تبلت و یا تلفن همراه شما استفاده می کند و حرکات شما را با الگوهای تعریف شده گوگل مطابقت داده و سپس دستورات حرکتی شما را به عملکرد و یا متون قابل مفهوم تبدیل می کند. حرکات تعریف شده ساده و خلاقانه هستند و هر کسی می تواند به راحتی آنها را انجام دهد.

Gmail Motion, who it works

با Gmail Motion بسیاری از دستورات کاربردی که در طول روز از آنها زیاد استفاده می کنید قابل ارسال است،حرکات بدن برای فرستادن پیغام، نوشتن نامه جدید، فوروارد کرد، پاسخ دادن، جستجو و بسیاری از دستورات دیگر، تعریف شده اند. جهت مشاهده لیست کامل دستورات حرکتی Gmail Motion فایل PDF مربوطه را از این آدرس دریافت کنید.

Gmail Motion

استفاده از Gmail Motion نه تنها امن است بلکه برای سلامت انسان نیز مفید است. اما گوگل پیشنهاد کرده پس از 30 تا 40 دقیقه استفاده از Gmail Motion همانند زمانی که با کی برد در حال تایپ کردن هستید، یک استراحت کوتاه داشته باشید.

Gmail Motion

گوگل همچنین اعلام کرده که قصد دارد سرویس Motion را برای مجموعه نرم افزاری آفیس آنلاین Google Docs نیز ارائه کند. Google Docs Motion در اواخر سال جاری میلادی ارائه خواهد شد. اطلاعات بیشتر در مورد Google Docs Motion را در این آدرس مشاهده نمایید.

برای درک بهتر سرویس Gmail Motion به ویدیویی که در ادامه آماده است توجه کنید:

کل مطلبی که خواندید دروغ بود، دروغ 13 یا اول آپریل و اصلا چنین سرویسی وجود ندارد.

منبع: gmail.com/motion

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده