درایور کارت گرافیک خود را بروزرسانی کنید تا مرورگرتان به‌خوبی کار کند

درایور کارت گرافیک خود را بروزرسانی کنید تا مرورگرتان به‌خوبی کار کند

چند روز پیش Google Chrome به کاربران و برنامه‌نویسان گفت، به‌روزرسانی درایور کارت گرافیک ایده خوبی برای جلوگیری از بروز مشکلات ناگهانی و بالابردن بازده مرورگر است، همچنین با این کار مطمئن هستید که از تمام پتانسیل و عملکرد این نرم افزار استفاده خواهید کرد. حال موزیلا نیز این پیشنهاد را به کاربران Firefox 4 می‌کند.

امروزه مرورگرهای مدرن وب از ویژگیهای پردازندهای کارت‌های گرافیک (GPU) استفاده می‌کنند بنا براین با بروز رسانی درایور کارت گرافیک خود می‌توانید ازاین فناوری نهایت استفاده را ببرد.

موزیلا نیز مانند گوگل اعلام کرده که به‌روزرسانی درایور کارت گرافیک مانع از بروز بسیاری از مشکلات و بسته شدن ناگهانی مرورگر Firefox 4 می‌شود. فایرفاکس 4 به‌طور قابل ملاحظه ای از شتاب‌دهنده های گرافیکی و WebGL استفاده می‌کند.

موزیلا همچنین اعلام کرده که بسیاری از مشکلات گزارش شده در نسخه های آزمایشی Firefox 4 مربوط به مشکلات درایورهای کارت‌های گرافیکی بوده است که با بروز رسانی درایور کارت گرافیک، حل می‌شوند.

به‌روزرسانی درایور کارت گرافیک علاوه بر رفع مشکلات مرورگر وب، همواره برخی از مشکلات در بازی ها و نرم افزارهای گرافیکی را نیز رفع می‌کند و بازده کارت گرافیک را نیز افزایش می‌دهد.

شما هم اگر به‌تازگی درایور کارت گرافیک خود را بروز رسانی نکرده اید می‌توانید آخرین نسخه درایور کارت گرافیک خود را ازطریق آدرس های زیر دانلود و نصب کنید تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوید:

دانلود آخرین نسخه درایور کارت‌های گرافیک NVidia (این آدرس بدلیل تحریم های نرم‌افزاری برای کاربران ایرانی مسدود است اگر به آدرس فوق نمی‌توانید دسترسی داشته باشید می‌توانید از این آدرس ها استفاده کنید.

برای دریافت درایور کارت‌های AMD Radeon

منبع: Toms Hardware

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده