درایورکارت گرافیک خود را بروزرسانی کنید تا مرورگرتان بخوبی کارکند

درایورکارت گرافیک خود را بروزرسانی کنید تا مرورگرتان بخوبی کارکند

چند روز پیش Google Chrome به کاربران و برنامه نویسان گفت، به روز رسانی درایور کارت گرافیک ایده خوبی برای جلوگیری از بروز مشکلات ناگهانی و بالابردن بازده مرورگر است، همچنین با این کار مطمئن هستید که از تمام پتانسیل و عملکرد این نرم افزار استفاده خواهید کرد. حال موزیلا نیز این پیشنهاد را به کاربران Firefox 4 می کند.

امروزه مرورگرهای مدرن وب از ویژگیهای پردازندهای کارتهای گرافیک (GPU) استفاده می کنند بنا براین با بروز رسانی درایور کارت گرافیک خود می توانید ازاین فن آوری نهایت استفاده را ببرد.

موزیلا نیز مانند گوگل اعلام کرده که بروزرسانی درایور کارت گرافیک مانع از بروز بسیاری از مشکلات و بسته شدن ناگهانی مرورگر Firefox 4 می شود. فایرفاکس 4 بطور قابل ملاحظه ای از شتاب دهنده های گرافیکی و WebGL استفاده می کند.

موزیلا همچنین اعلام کرده که بسیاری از مشکلات گزارش شده در نسخه های آزمایشی Firefox 4 مربوط به مشکلات درایورهای کارت های گرافیکی بوده است که با بروز رسانی درایور کارت گرافیک، حل می شوند.

بروزرسانی درایور کارت گرافیک علاوه بر رفع مشکلات مرورگر وب، همواره برخی از مشکلات در بازی ها و نرم افزارهای گرافیکی را نیز رفع می کند و بازده کارت گرافیک را نیز افزایش می دهد.

شما هم اگر به تازگی درایور کارت گرافیک خود را بروز رسانی نکرده اید می توانید آخرین نسخه درایور کارت گرافیک خود را از طریق آدرس های زیر دانلود و نصب نمایید تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوید:

دانلود آخرین نسخه درایور کارت های گرافیک NVidia (این آدرس بدلیل تحریم های نرم افزاری برای کاربران ایرانی مسدود است اگر به آدرس فوق نمی توانید دسترسی داشته باشید می توانید از این آدرس ها استفاده نمایید)

برای دریافت درایور کارت های AMD Radeon

منبع: Toms Hardware

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید