دسترسی به بینگ جدید برای گروهی از کاربران امکان‌پذیر شد

دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
یک زن با گوشی موبایل در جلوی لوگو مایکروسافت بینگ / Microsoft Bing
مایکروسافت نسخه‌ی بهبودیافته‌ی بینگ را دردسترس گروهی از کاربران قرار داده است. بینگ جدید از هوش مصنوعی پیشرفته‌تر از ChatGPT استفاده می‌کند.
تبلیغات

نسخه‌ی جدید بینگ که از هوش مصنوعی پیشرفته‌تر از ChatGPT استفاده می‌کند، در روزهای اخیر به‌شدت در کانون توجه بوده است. موتور جست‌و‌جوی بهبودیافته‌ی مایکروسافت افزون‌بر نمایش نتایج سنتی، ابزار چت‌بات دارد که به هر سؤالی جواب می‌دهد.

۴۸ ساعت پس از رونمایی بینگ جدید، بیش از یک‌میلیون نفر برای دسترسی به این موتور جست‌و‌جو درخواست دادند. به‌نوشته‌ی ویندوز سنترال، گروهی از کاربران هم‌اکنون به نسخه‌ی آزمایشی بینگ جدید دسترسی دارند.

صفحه اصلی بینگ جدید مایکروسافت Bing

مشخص نیست که نسخه‌ی بتای بینگ دردسترس چه تعداد از کاربران قرار گرفته است. مایکروسافت به تمام کاربرانی که دسترسی به بینگ جدید برای آن‌ها امکان‌پذیر شده، ایمیل فرستاده است. نسخه‌ی جدید بینگ فعلاً برای پلتفرم‌های موبایلی ارائه نشده است؛ اما «به‌زودی» در‌دسترس قرار می‌گیرد.

مایکروسافت افزون‌بر بینگ، مرورگر اج را نیز با ابزاری برپایه‌ی هوش مصنوعی به‌روزرسانی کرد. از نگاه مایکروسافت، بینگ و اج به‌لطف هوش مصنوعی همچون «کمک‌خلبان» برای جست‌و‌جو در وب عمل می‌کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات