مایکروسافت ابزار رایگان ساخت وب سایت راه‌اندازی کرد

مایکروسافت ابزار رایگان ساخت وب سایت راه‌اندازی کرد

مایکروسافت ابزار جدیدی در قالب پروژه‌ی Digital Marketing Center راه‌اندازی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد به‌رایگان وب‌سایت برای کسب‌و‌کارشان بسازند.

مایکروسافت به‌تازگی ابزار جدید رایگانی برای ساخت وب‌سایت راه‌اندازی کرده است. سرویس ساخت وب‌سایت بخشی از پروژه‌ی مرکز بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing Center) مایکروسافت محسوب می‌شود و امکان می‌دهد وب‌سایت را از صفر بسازید و محتواهای شبکه‌های اجتماعی را در آن وارد کنید یا پویش تبلیغاتی راه بیندازید. طبق گزارش خبرگزاری ویندوزسنترال، هدف اصلی پروژه‌ی جدید مایکروسافت کمک به کسب‌و‌کارهای کوچک است تا بتوانند فرایند بازاریابی را مؤثرتر انجام دهند. 

مایکروسافت در بیانیه‌ی جدیدش می‌گوید براساس اطلاعات به‌دست‌آمده از اتحادیه‌ی کسب‌و‌کار کوچک (Small Business Association) بیش از ۳۶ درصد از کسب‌و‌کارهای این‌چنینی وب‌سایت اختصاصی ندارند. نداشتن وب‌سایت می‌تواند مشکل‌ساز شود؛ زیرا براساس داده‌های Blue Corona، بین ۷۰ تا ۸۰ درصد از مردم پیش از مراجعه به کسب‌و‌کار یا خرید محصول، در ابتدا برای دیدن سابقه‌ی آن کسب‌و‌کار آنلاین جست‌و‌جو می‌کنند. 

به‌منظور استفاده از ابزار ساخت وب‌سایت مایکروسافت باید در بخش Digital Marketing Center حساب کاربری ایجاد کنید. پس از واردکردن برخی اطلاعات، روی گزینه‌ی My Website در بخش بالا سمت راست صفحه کلیک کنید و در صفحه‌ی جدیدی که باز می‌شود، وب‌سایت بسازید.

اسکرین شات ابزار ساخت وب سایت مایکروسافت / Microsoft

اگر تصمیم بگیرید وب‌سایت را برپایه‌ی صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کنید، ابزار مایکروسافت اطلاعات لازم نظیر تصاویر را از صفحه استخراج می‌کند تا وب‌سایت ایجاد شود. درصورت تمایل، می‌توانید عنوان و توضیح نیز به وب‌سایت اضافه کنید، گزینه‌هایی نظیر تماس و ارسال ایمیل قرار دهید، تصویر کاور انتخاب کنید و بخش‌های نظیر گالری و لینک‌های اجتماعی و اطلاعات تماس با شرکت را بگذارید. کارشناس رسانه‌ی ویندوزسنترال می‌گوید چند دقیقه با ابزار مایکروسافت کار کرده و متوجه سهولت استفاده از آن شده است. 


منبع windowscentral

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید