اپل به دنبال جذب مخاطب بیشتر برای سرویس نیوز پلاس است

اپل به دنبال جذب مخاطب بیشتر برای سرویس نیوز پلاس است

اپل طرح آشناسازی جدیدی برای سرویس نیوز پلاس در نظر گرفته است و به هر کاربری که عضو جدیدی به این سرویس اضافه کند، پاداش می‌دهد.

به نظر می‌رسد اپل قصد دارد به روش‌های مختلف کاربران سرویس خبری +News را افزایش بدهد. به گزارش 9to5mac، اپل به‌تازگی برای سرویس نیوز پلاس، طرح آشناسازی راه‌اندازی کرده است که در آن پاداش خوبی به کاربران داده خواهد شد.

البته طرح‌های آشناسازی اپل دردسرهای خاص خود را دارند و سابقه درخشانی از خود به جا نگذاشته‌اند. اپل در سال ۲۰۱۸ خرید‌های طرح آشناسازی اپ استور را حذف کرد و از آن به بعد، تمرکز خود را روی سرویس‌های اپل موزیک، اپل تی‌وی و اپل بوک گذاشت.

طرح آشناسازی نیوز پلاس جدیدترین اقدام اپل در این حوزه است. کوپرتینویی‌ها به این موضوع اشاره کرده‌اند که نسبت به منطقه‌ای که کاربران در آن حضور دارند، مبلغ جایزه تا ۴۰۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

اپل می‌گوید هر کاربری که بتواند عضو جدیدی به این سرویس اضافه کند، می‌تواند از پاداش در نظر گرفته‌شده استفاده کند. همچنین ابزاری در اختیار بازاریابان قرار خواهد داد تا بتوانند افراد بیشتری را به استفاده از سرویس اپل نیوز پلاس تشویق کنند.

اگر مایل به همکاری در این طرح آشناسازی هستید، می‌توانید از طریق وب‌سایت اپل اقدامات لازم را انجام بدهید.

منبع 9to5mac
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده