کارت‌های مجازی People Card برای معرفی کاربران به موتور جست‌وجوی گوگل اضافه شد

سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
با ویژگی People Card، اطلاعات افراد در نتایج جست‌وجوی گوگل ظاهر می‌شود و به معرفی بهتر و توسعه‌ی کسب‌وکارشان کمک می‌کند.

با جست‌وجوی نام افراد مشهور در گوگل، به‌راحتی می‌توان اطلاعات زیادی درباره‌ی آن‌ها به‌دست آورد؛ اما این موضوع برای افراد عادی صدق نمی‌کند و اطلاعات زیادی از آن‌ها دردسترس نیست. افرادی هستند که قصد دارند ازطریق اینترنت کسب‌وکارشان را گسترش دهند و برای بهتر شناخته‌شدن و پیشرفت، اطلاعات بیشتری از خودشان در اینترنت به‌اشتراک بگذارند.   

امروز، گوگل در وب‌سایتش از عرضه‌ی قابلیت جدید کارت‌های مجازی People Card خبر داد. کارت‌های مردمی مانند کارت‌ ملاقات مجازی است و کاربران می‌توانند حضور آنلاینشان را اعلام کنند و اطلاعات دیگر درباره‌ی خود و وب‌سایتشان در آن بنویسند. People Card ویژگی جدیدی از موتور جست‌وجوی گوگل محسوب می‌شود و پس از ایجاد این کارت مجازی، افراد با جست‌وجوی نام صاحبان این کارت‌های مجازی در گوگل، می‌توانند اطلاعاتشان را در ابتدای نتایج نشان‌داده‌شده ببینند.

برای ایجاد People Card مراحل زیر را انجام دهید:

درواقع، گوگل برای ارائه‌ی اطلاعات صحیح کاربران و امنیت بیشتر، برای هر حساب کاربری یک کارت مردمی عرضه می‌کند. همچنین، برای جلوگیری از انتشار اطلاعات توهین‌آمیز و اسپم و جعل هویت افراد این امکان را دراختیار کاربران گذاشته است تا با ثبت بازخورد، شکایتشان را اعلام کنند.

با کارت مردمی می‌توان با جست‌وجوی نام افراد، اطلاعات زیادی درباره‌ی آن‌ها به‌دست آورد. اگر نام افراد یکی باشد، چندین کارت در نتایج جست‌وجو نشان داده می‌شود.

گوگل درباره‌ی ویژگی جدید People Card می‌گوید: «امیدواریم ویژگی جدید جست‌وجوی گوگل راهکاری مفیدی باشد تا میلیون‌ها اینفلوئنسر، کارفرما، کارمندان آینده‌نگر، فریلنسر و افراد خوداشتغال شناخته و به جهان معرفی شوند.»

از امروز، People Card برای کاربران در هند به زبان انگلیسی دردسترس قرار گرفته است.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود