اپل گوشه‌هایی از سرویس جذاب محتوای تلویزیونی +TV خود را به نمایش گذاشت

اپل گوشه‌هایی از سرویس جذاب محتوای تلویزیونی +TV خود را به نمایش گذاشت

هیجان‌انگیزترین بخش رویداد دیشب اپل، رونمایی از سرویس محتواهای تصویری اپل بود.

اپل دیروز و در جریان رویداد ۵ فروردین خود از یک سرویس محتوای تلویزیونی  پرده برداشت و حتی بخش‌هایی از نمایش‌های تلویزیونی تولیدی خود در این سرویس را در قالب یک ویدئوی مونتاژ شده و کوتاه، به نمایش گذاشت. طبق اعلام اپل، این سرویس که +TV نام دارد، پاییز امسال عرضه خواهد شد و هزینه‌های اشتراک این سرویس نیز به‌زودی اعلام می‌شود.

+TV در زمان شروع‌به‌کار با ده‌ها محتوای نمایشی اختصاصی به صحنه خواهد آمد و مطابق با پیش‌بینی‌ها، همزمان با دسترسی همه‌ی دنیا به آن، هرماه نیز تعداد بیشتری به برنامه‌های آن افزوده خواهد شد. اپل سرویس جدیدش را محفل جدید سینماگران خلاق جهان می‌داند.

ادی کیو، معاون ارشد اپل در بخش سرویس‌های اینترنتی، امشب در سخنرانی خود گفت:

ما مفتخریم که جمعی از اساتید مسلم سینما به سرویس +TV اپل پیوسته‌اند؛ چه آن‌ها که دربرابر دوربین هستند و چه آن‌ها که در پشت صحنه هنرآفرینی می‌کنند. از اینکه امشب گوشه‌هایی از این سرویس فوق‌العاده را به مخاطبان ارائه می‌کنیم، بسیار هیجان‌زده‌ایم و بی‌صبرانه منتظریم تا استقبال کاربران از آن را در پاییز امسال ببینیم.

+TV جایی برای ارائه‌ی باکیفیت‌ترین دست‌آوردهای سینما و تلویزیونی خواهد بود که دوست‌داران آن تاکنون به چشم خود دیده‌اند.

این سرویس محتوایی اپل بدون تبلیغات بوده و امسال در بیش از یکصد کشور جهان در دسترس خواهد بود. +TV ازطریق نسخه‌ی جدید و به‎‌روزرسانی‌شده‌ی اپلیکیشن TV اپل روی آیفون، آیپد، و اپل تی‌وی ارائه خواهد شد. این شرکت همچنین نسخه‌ی مک این نرم‌افزار را هم پاییز امسال عرضه می‌کند.

منبع 9TO5MAC
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده