ثبت‌نام در Outlook.com Premium برای کاربران جدید غیر ممکن شد

ثبت‌نام در Outlook.com Premium برای کاربران جدید غیر ممکن شد

مایکروسافت روز گذشته اعلام کرد که ثبت‌ نام در سرویس Outlook.com Premium، برای کاربران جدید غیر ممکن است.

روز گذشته اعلام شد که مایکروسافت در حال اضافه کردن ویژگی‌های سرویس Outlook.com Premium به Office 365 Home و Office 365 Personal است که ظاهرا این اقدام در راستای هدف خاصی صورت گرفته است. ساعاتی پس از انتشار این خبر، مایکروسافت اعلام کرد که امکان ثبت‌ نام در سرویس Outlook.com Premium دیگر وجود ندارد.

اگر شما اشتراک Outlook.com Premium دارید، می‌توانید همچنان از این سرویس استفاده کنید و در آینده آن را تمدید کنید و از مزیت‌های آن بهره ببرید. البته بد نیست بدانید که اگر اشتراک دارید، باید حتما از آن استفاده‌ کنید؛ چرا که مایکروسافت برنامه‌ای برای بازپرداخت حق اشتراک سرویس‌های Outlook.com Premium و Office 365 به کاربران ندارد.

در اطلاعیه‌ی مایکروسافت آمده است:

در ماه اکتبر ۲۰۱۷، اشتراک کاربران جدید در سرویس مستقل Outlook.com Premium غیر ممکن شد. مشترکان فعلی می‌توانند اشتراک خود را تمدید کنند و از مزایای این سرویس بهره ببرند. اکثر مزایای سرویس مستقل Outlook.com Premium هم‌اکنون از طریق سرویس‌های Office 365 Home و Office 365 Personal در دسترس هستند. 

مایکروسافت مدتی است فرآیند آوردن ویژگی‌های Outlook.com Premium به Office 365 را آغاز کرده و قول داده است که در آینده، ویژگی‌های بیشتری به آن اضافه کند.

نظرات خود را با زومیت در میان بگذارید.

منبع mspoweruser

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید