وردسان تجهیزات IP-COM را به ایران آورد

وردسان تجهیزات IP-COM را به ایران آورد

شرکت وردسان که در عرصه‌ی شبکه و تجهیزات آن فعالیت می‌کند، توانست با همکاری شرکت IP-Com، تجهیزات شبکه و به ویژه محصولات بدون سیم این شرکت را به ایران بیاورد. همراه زومیت باشید.

شرکت وردسان در مراسمی با حضور همکاران، مشتریان و اصحاب رسانه، از ورود محصولات شرکت IP-Com به ایران پرده برداشت. 

سعید میرسجادی مدیرعامل شرکت وردسان در مراسم رونمایی از محصولات IP-Com در ایران اعلام کرد که اکنون شرکت ما علاوه بر نمایندگی محصولات IP-COM، نمایندگی محصولات اِشنایدر دیجی‌لینک فرانسه، اگزالت، وسترمو، موکزا، سانت و نترونیکس را برعهده دارد. ازین پس تجهیزات شبکه‌ی اکتیو و پسیو IP-COM، خلأ برخی محصولات را در بازار کم می‌کند و مشکلات موجود در این زمینه به تدریج برطرف می‌شود.

او ادامه داد: «یکی از مشکلات شبکه و اینترنت در مکان‌های عمومی این است که مراکز متوسطی مثل هتل‌ها، کافی‌شاپ‌ها، رستوران‌ها، مدارس و بیمارستان‌ها به تجهیزات شبکه‌ی بی‌سیم قوی و قابل قبولی مجهز نیستند. این مراکز از محصولات خانگی بهره می‌برند که در صورت استفاده از تجیهزات خانگی کیفیت مطلوبی در اختیار کاربر قرار نخواهد گرفت و تجهیزات گسترده‌تر enterprise نیز هزینه‌ی زیادی خواهند داشت. به همین دلیل محصولات IP-COM برای پوشش شبکه‌های کوچک تا متوسط ایده‌آل هستند».

مدیرعامل وردسان

میرسجادی اعلام کرد که استفاده از شبکه‌های بدون‌سیم به دلیل سهولت اتصال، عملکرد در هنگام حرکت، بهبود در پاسخگویی و سرویس‌دهی، دسترسی بهتر به اطلاعات، گسترش آسان‌تر شبکه و همچنین ایجاد آسان دسترسی کاربر مهمان، نسبت به شبکه‌های باسیم اولویت دارد.

مدیرعامل وردسان گفت: «سالانه ۳۰ درصد استفاده از شبکه‌های بی‌سیم در دنیا رشد می‌کند و وقت آن است که به فکر ارتقاء به شبکه‌های بدون سیم باشیم. IP-COM به دلیل تولیدکننده بودن، مالکیت تکنولوژی، قیمت مناسب و کیفیت بالا مناسب است. IP-COM در خاورمیانه و چین بیش از ۵۰ هزار پروژه موفق را اجرا کرده و استانداردها و گارانتی معتبری ارائه می‌دهد».

گارانتی محصولات وردسان به صورت ۳۶ماهه در کشور اجرا خواهد شد که ۱۲ماه ابتدایی شامل ضمانت تعویض است.

تونی لیانگ وی مدیر ارشد IP-COM در این مراسم گفت: «به‌زودی علاوه بر گوشی‌های هوشمند و رایانه‌ها، تمامی ابزارهای زندگی از جمله خودروها به اینترنت متصل خواهند شد. به عنوان مثال اتصال اینترنت در خودرو می‌تواند علاوه بر مسیریابی، برای بررسی سلامت خودرو و امنیت سفر نیز استفاده شود».

لیانگ وی افزود: «تجهیزات شبکه IP-COM با ۹ سال تجربه و صرفه‌ی قیمتی، بهترین انتخاب برای شبکه‌های تجاری خواهد بود. مأموریت IP-COM ساخت شبکه‌های قابل اطمینان و هوشمندسازی تجهیزات است. IP-COM نه‌تنها روی کارهای امروزش تمرکز کرده، بلکه به فکر برنامه‌ریزی برای آینده و گسترش پوشش اینترنت باکیفیت است».

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده