بلندگوی هوشمند لنوو با دستیار صوتی الکسا معرفی شد

جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
به‌تازگی، بلندگوی هوشمند Home Assistant Pack لنوو با دستیار صوتی الکسا معرفی شده است.
تبلیغات

شرکت لنوو در روز پنج‌شنبه، تعدادی وسیله جانبی جدید برای سری تبلت‌های Tab 4 رونمایی کرده است. یکی از این محصولات، بلندگوی هوشمند Home Assistant Pack است که به عنوان یک بلندگو، تجربه صوتی متفاوتی را برای خریداران به ارمغان خواهد آورد و به لطف ادغام‌ آن با دستیار دیجیتالی شرکت آمازون با نام الکسا، کاربران می‌توانند با بلندگوی هوشمند جدید لنوو تعامل بیشتری داشته باشند.

بلندگوی هوشمند لنوو

این محصول در رویداد خبری شرکت لنوو در روز پنج‌شنبه معرفی شد و در نمایشگاه IFA 2017 در شهر برلین، به نمایش گذاشته شده است. Home Assistant Pack، از یک بلندگو سه‌ واتی استفاده می‌کند و می‌تواند صدای کاربران را حتی از راه دور به واسطه دو میکرون تعبیه شده درون این بلندگو تشخیص دهد. به عنوان مثال، هنگامی‌که نزدیک به سه متر از بلندگوی هوشمند Home Assistant Pack لنوو فاصله داشته باشید، می‌توانید همچنان دستورات صوتی خود را به این بلندگو منتقل کنید و به لطف بلندگوی قدرت‌مند آن، صدای خروجی از Home Assistant Pack در این فاصله به خوبی شنیده می‌شود.

بلندگوی هوشمند لنوو

بلندگوی هوشمند لنوو با برنامه Home Assistant همراه خواهد بود که برای تبلت‌های سری Tab 4 درنظر گرفته شده است و تعامل با این بلندگو را روی تبلت‌های لنوو امکان‌پذیر می‌کند؛ بدین شکل، یک بلندگوی هوشمند با دستیار صوتی الکسا در اختیار خواهید داشت و نمایشگر تبلت لنوو، می‌تواند مانند بلندگوهای هوشمند مجهز به صفحه‌نمایش، نتایج جست‌وجو را به شما اعلان کند. در توضیحات این محصول، لنوو به وضوح قید کرده است که Home Assistant Pack بدون تبلت‌های سری Tab 4 این شرکت عمل نخواهد کرد.

 عرضه این محصول به بازار، باعث گسترش اکوسیستم «الکسا» خواهد شد؛ این دستیار صوتی هوشمند در بازار مصرفی محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی در ایالات متحده پیشتاز است. شرکت لنوو مدعی است که بلندگوی هوشمند تنها ۳۰۰ گرم وزن دارد؛ به همین جهت، می‌توانید بلندگوی هوشمند Home Assistant Pack را به آسانی با خود جابه‌جا کنید.

بلندگوی هوشمند لنوو

شرکت لنوو برای بلندگوی هوشمند جدیدش در ایالات متحده، برچسب قیمت ۷۹.۹۹ دلار را درنظر گرفته است؛ البته اگر مایل به خرید این بلندگوی هوشمند هستید، باید تا ماه اکتبر (مهر ماه) منتظر بمانید. احتمال اینکه بلندگوی هوشمند پیش‌فروش شود، چندان زیاد نیست؛ اما شاید شرکت لنوو، بلندگوی Home Assistant Pack را به همراه برخی از تبلت‌های جدیدش ارائه دهد.

لیست محصولاتی که با بلندگوی هوشمند جدید Home Assistant Pack شرکت لنوو سازگار هستند؛ در حال‌حاضر شامل تبلت‌های سری Tab 4 از جمله Tab 4 با نمایشگر ۸ اینچی، Tab 4 با صفحه‌نمایش ۱۰ اینچی، Tab 4 8 Plus و در نهایت، Tab 4 10 Plus است.

بلندگوی هوشمند لنوو

شرکت لنوو، هنوز لیست کشورهایی را که بلندگوی هوشمند آمازون اکو در آن‌ها عرضه خواهد شد؛ اعلام نکرده است و تنها می‌دانیم علاقه‌مندان در ایالات متحده، می‌توانند بلندگوی هوشمند Home Assistant Pack را با دستیار صوتی الکسا آمازون خریداری کنند. این احتمال وجود دارد محصولاتی که شرکت لنوو در آینده معرفی خواهد کرد، از بلندگوی هوشمند این شرکت با دستیار صوتی الکسا پشتیبانی کنند؛ با این‌حال، فعلاً برای تجربه بلندگوی هوشمند لنوو به یکی از محصولات اعلام شده نیاز دارید و پشتیبانی محصولات سازندگان دیگر از این بلندگوی هوشمند بسیار بعید است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات