آموزش استفاده از فیس‌ افکت‌ در اینستاگرام

سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
با استفاده از ویژگی فیس‎افکت می‌توانید تصاویرتان را در اینستاگرام جذاب‌تر کنید.
تبلیغات

اینستاگرام یک نرم‌افزار سبک و ساده برای ثبت عکس یا ویدیو و به اشتراک‌گذاری آن‌ها است. علاوه بر این شما می‌توانید لحظات و اتفاقاتی که توسط دیگران ثبت و اشتراک‌گذاری شده، مشاهده کنید. طی دو سال گذشته، اینستاگرام آرام‌آرام به نرم‌افزار محبوب اسنپ‎چت نزدیک شد؛ تا جایی که در حالا حاضر، اینستاگرام رقیب قدرتمندی برای اسنپ‎چت به شمار می‌آید. این نرم‌افزار بسیاری از ویژگی‌هایش را به تقلید از اسنپ‎چت، ایجاد کرده و در به‌روزرسانی اخیرش، آخرین ویژگی فوق‌العاده اسنپ‎چت را اضافه کرده است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد که با استفاده از فیس‎افکت در عکس یا ویدیوهای خود، آن‌ها را جذاب‌تر کنند. باید توجه داشته باشید که این افکت‌ها صرفاً روی دوربین جلویی گوشی یا تبلت‎ فعال است.

ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید؛ در صفحه‎ی هوم، به سمت راست سوایپ یا آیکون کوچک دوربین را انتخاب کنید تا دوربین اینستاگرام فعال شود. این قابلیت تقریباً شبیه به زمانی است که می‌خواهید یک استوری یا لایو ایجاد کنید.

insta effect 1

در سمت راست، آیکون کوچک صورت را انتخاب کنید، تا لیست فیس‎افکت‌ها در زیر پنل دوربین پدیدار شود.

insta effect 3

می‌توانید فیس‌افکت‌ها را بنا به سلیقه‎ی خود انتخاب و تفاوت چهره را با هر فیس‌افکت مشاهده کنید. این افکت‌ها معمولاً طی زمان، به‌روزرسانی می‌شوند و تغییر پیدا می‌کنند.

insta effect 4

برای ثبت عکس، کافی است روی آیکون دوربین کلیک کنید؛ اگر انگشتتان را روی این آیکون برای چند ثانیه نگه‌دارید، می‌توانید به‌سادگی فیلم تهیه کنید.

insta effect 5

در انتها، چند گزینه برای انتخاب دارید؛ در سمت چپ صفحه، روی آیکون Save کلیک کنید تا عکس یا ویدیو روی دستگاهتان ذخیره شود؛ شما می‌توانید این عکس یا ویدیو را جای دیگر آپلود کنید.

انتخاب دوم، کلیک روی آیکون Your story است که ویدیو یا عکس را در قسمت استوری حساب اینستاگرامتان بارگذاری می‌کند.

و در نهایت اگر می‌خواهید ویدیو یا عکس را از طریق دایرکت برای دوستانتان بفرستید، روی گزینه Next کلیک کنید و با انتخاب فرد یا افراد موردنظر، لحظاتتان را با آن‌ها به اشتراک بگذارید.

نظرات خود را با ما و کاربران زومیت در میان بگذارید.

دانلود اپلیکیشن

پلی‌استور اپ‌استور

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.

آموزش دانلود از پلی‌استور: در صورتی که بعد از انتخاب گزینه دانلود و انتقال به پلی‌استور با پیغام «This item is not available in your country» مواجه شدید، می‌توانید از ربات تلگرامی apkdl_bot@ برای دریافت فایل Apk برنامه استفادهه کنید. لینک پلی‌استور برنامه را کپی (با راست‌کلیک یا لمسس طولانی روی گزینه‌ی بالا) و به این ربات ارسال کنید تا بعد از چند لحظه، فایل APK برای شما ارسال شود. (توضیحات بیشتر)

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات