تولید انبوه ایرپاد ۲۰۲۴ به‌زودی شروع می‌شود؛ عرضه در پاییز

یک‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
ایرپاد ۳ اپل
اپل احتمالاً ایرپادهای جدید را هم‌زمان با سری آیفون ۱۶ به بازار عرضه خواهد کرد.
تبلیغات

مارک گرمن، تحلیلگر و افشاگر خوش‌سابقه، در جدیدترین قسمت از خبرنامه‌ی Power On می‌گوید که تأمین‌کنندگان اپل در حال آماده‌شدن برای تولید ایرپادهای جدید از ماه می ۲۰۲۴ (اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۳) هستند. ایرپاد نسل ۳ احتمالاً با دو مدل جدید جایگزین خواهد شد.

گفته می‌شود که مدل‌های جدید ایرپاد شباهت بیشتری به ایرپاد پرو پیدا خواهند کرد و از طراحی جدیدتر و تناسب بهتر و قابلیت شارژ از‌طریق USB-C بهره خواهند برد. مدل گران‌تر به قابلیت حذف نویز فعال و Find My location برای کیس مجهز خواهد بود.

قیمت هدفون اپل مدل ایرپاد نسل ۲ حدود ۱۲۹ دلار و نسل سوم ۱۷۹ دلار است و اپل هم‌زمان آن‌ها را می‌فروشد. ممکن است قیمت هدفون های جدید کمی گران‌تر باشد.

پس از فروش ضعیف‌تر از حد انتظار ایرپاد نسل سوم، اپل انتظار دارد که با تغییرات جدید بتواند فروش بهتری داشته باشد. اپل ۲۰ تا ۲۵ میلیون دستگاه از مدل‌های جدید را تولید خواهد کرد که بزرگ‌ترین عرضه تا‌به‌حال برای ایرپاد محسوب می‌شود. احتمالاً ایرپادهای جدید درکنار گوشی اپل سری آیفون ۱۶ در پاییز ۱۴۰۳ راهی بازار خواهند شد.

نسل جدید ایرپاد پرو احتمالاً تا سال ۲۰۲۵ معرفی نخواهد شد. تا آن زمان اپل به‌لطف iOS 18 به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری ازجمله «حالت سمعک» برای آن‌ها ارائه خواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات