ال جی از عرضه هدفون Tone Free در خاورمیانه خبر داد

چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
هدفون ال جی LG Tone Free در دست
ال جی گفته است هدفون توگوشی Tone Free که قابلیت حذف نویز دارد و شارژدهی مناسبی ارائه می‌دهد، روانه‌ی بازار خاورمیانه خواهد شد.

ال جی در جریان برگزاری رویدادی در دبی اعلام کرد ایرباد بی‌سیم Tone Free را روانه‌ی بازار خاورمیانه و آفریقا می‌کند. این شرکت کره‌ای می‌گوید هدفونش کیفیت صدای بسیار خوبی دارد، از درایورهای نسبتا بزرگی بهره می‌برد و کاربر را در محتوای صوتی غوطه‌ور می‌کند.

هدفون توگوشی ال جی از استاندارد Dolby Atmos و فناوری Dolby Head Tracking پشتیبانی می‌کند. Dolby Head Tracking می‌تواند محتوای صوتی را با جابه‌جا شدن سر کاربر، مجددا کالیبره کند.

هدفون الجی به پلتفرم Snapdragon Sound کوالکام مجهز است و به ادعای این شرکت، کیفیت صدایی در حد هدفون‌های سیمی ارائه می‌دهد. این هدفون می‌تواند صداهای ۲۴ بیت / ۹۶ کیلوهرتز را با تأخیر پایین پخش کند. ال جی می‌گوید هدفونش سیستم حذف نویز فعال دارد.

هدفون Tone Free ال جی با یک بار شارژ تا ۹ ساعت موسیقی پخش می‌کند و با احتساب کیس، شارژدهی‌اش به ۲۹ ساعت می‌رسد. هدفون توگوشی ال جی گواهی ضدآب IP67 دارد. فعلاً قیمت این محصول در خاورمیانه اعلام نشده است.

مطالب مشابه

نظرات