پیش‌خریدکنندگان گلکسی A53، هدفون گلکسی بادز لایو را رایگان دریافت می‌کنند

جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
حذف جک ۳٫۵ میلی‌متری و عرضه‌ی گوشی بدون هدفون احتمالاً ناراحتی خریداران گلکسی A53 را به‌دنبال دارد. سامسونگ با اطلاع این موضوع، به تمامی پیش‌خریدکنندگان گلکسی A53 هدفون گلکسی بادز لایو را هدیه می‌دهد.
تبلیغات

سامسونگ در تصمیمی تأمل‌برانگیز جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون را از گوشی میان‌رده‌ی گلکسی A53 حذف کرد و این گوشی به‌صورت پیش‌فرض با هدفون سیمی به بازار عرضه نمی‌شود. بااین‌حال سامسونگ برای کسانی که قصد پیش‌خرید گلکسی ای 53 را دارند،‌ خبر خوبی دارد.

براساس آنچه سم‌موبایل می‌نویسد، سامسونگ به تمامی کسانی که گلکسی A53 5G را پیش‌خرید کنند هدفون بی‌سیم گلکسی بادز لایو را به‌صورت رایگان اعطا می‌کند. پیش‌فروش گوشی جدید سامسونگ از امروز آغاز شده است و علاقه‌مندان در اروپا باید برای تهیه‌ی مدل پایه‌ی گوشی ۳۶۹ یورو پرداخت کنند. امکان پیش‌خرید مدل ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی A53 سامسونگ با قیمت ۴۴۹ یورو نیز وجود دارد.

به غیر از نبود جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون که می‌تواند باعث ناراحتی شماری از کاربران شود، گلکسی A53 میان‌رده‌ای با مشخصه‌های جذاب است و هدفون توگوشی گلکسی بادز لایو می‌تواند تجربه‌ی لذت‌بخشی را از گوش دادن به محتوای صوتی ارائه دهد.

گلکسی بادز لایو در حال حاضر هدفونی میان‌رده است و سامسونگ محصولات ارزان‌تر و گران‌‌تری نیز نسبت‌به آن عرضه می‌کند و از این نظر به گلکسی A53 شباهت دارد. سامسونگ قصد دارد ماه آینده‌ی میلادی رنگ جدید گلکسی بادز لایو را معرفی کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات