وان‌پلاس بادز پرو با ۳۸ ساعت شارژدهی و ANC هوشمند معرفی شد

شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
مطالعه 3 دقیقه
ایرباد واقعا بی‌سیم وان‌پلاس بادز پرو درواقع نسخه‌ای بالارده از وان‌پلاس بادز محسوب می‌شود و انتظار می‌رود با قیمت ۱۳۹ پوند روانه‌ی بازار بریتانیا شود.

به گزارش AndroidCetnral، وان‌پلاس در کنار گوشی هوشمند نورد ۲ از ایربادی به نام وان‌پلاس بادز پرو رونمایی کرده است؛ محصولی که مدل پیشرفته‌ی وان‌پلاس بادز محسوب می‌شود و دارای ویژگی‌هایی از جمله مدل هوشمند حذف نویز فعال (Smart ANC) خواهد بود.

ویژگی حذف نویز  کمک می‌کند کاربر صدای کمتری از محیط پیرامون بشنود و مدل فعال آن به‌صورت خودکار فعالیت می‌کند و کاربر نیازی به تغییر به تنظیمات برای روشن یا خاموش کردن آن ندارد؛ اما وان‌پلاس مدلی هوشمند از ANC معرفی کرده است که می‌تواند با توجه به شرایط و محیط پیرامون کاربر، تنظیمات خود را به‌روز کند و به‌نوعی تطبیق بدهد. 

وان‌پلاس در مورد Smart ANC می‌گوید هوش مصنوعی بادز پرو قادر به بررسی صدای پیرامون کاربر و کاهش نویز به‌صورت زمان واقعی (Real Time) است. این ویژگی می‌تواند امکانی فراهم کند که ایرباد با توجه به مقدار نویز موجود در محیط، ANC را تنظیم کند. درواقع کاربر می‌تواند تجربه‌ی عمیق‌تری از موسیقی بدون ایجاد مزاحمت از سوی اطرافیان داشته باشد.

برای رسیدن به چنین تجربه‌ای، هر کدام از گوشی‌های ایرباد به سه میکروفن تجهیز شده‌ است که صدای موجود در محیط را تا حد ۴۰ دسی‌بل ضبط و صداهای مزاحم را حذف می‌کنند. ویژگی دیگری نیز به وان‌پلاس بادز پرو افزوده شده است که Audio ID نام دارد و می‌تواند پروفایلی با تنظیمات دلخواه بسازد تا کاربر لذت بیشتری از پخش موسیقی ببرد.

در وان‌پلاس بادز پرو صدا از درایورهای ۱۱ میلی‌متری پخش می‌شود و همچنین امکان پشتیبانی از دالبی اتموس به آن افزوده شده است تا کاربر با موسیقی در حال پخش ارتباط نزدیک‌تری برقرار کند و به‌نوعی درگیر موسیقی شود. یکی از ویژگی‌های مثبت وان‌پلاس بادز پرو، شارژدهی آن است، به صورتی که با شارژ کامل و در نظر گرفتن جعبه‌ی شارژ، می‌توان تا ۳۸ ساعت از آن استفاده کرد.

بادز پرو وان‌پلاس از فناوری شارژ Warp پشتیبانی می‌کند و با شارژ ۱۰ دقیقه‌ای می‌توان به مدت ۱۰ ساعت از ایرباد واقعا بی‌سیم شرکت چینی استفاده کرد. علاوه بر شارژرهای ساخت وان‌پلاس، امکان استفاده از شارژر بی‌سیم Qi شرکت‌های دیگر برای شارژ باتری وان‌پلاس بادز پرو وجود دارد. از ویژگی‌های دیگر محصول جدید وان‌پلاس می‌توان به پشتیبانی از ارتباطات بلوتوث ۵.۲ اشاره کرد.

وان‌پلاس حالت پرو گیمینگ نیز به ایرباد جدید خود اضافه کرده و وعده داده است که تأخیر در پاسخگویی آن تنها به ۹۴ میلی‌ثانیه می‌رسد. اصولاً گیمرها برای برخورداری از تجربه‌ی عمیق‌تر در بازی‌های ویدئویی از هدست‌های حرفه‌ای استفاده می‌کنند؛ اما بازار اصلی وان‌پلاس بادز پرو می‌تواند گیمرهایی باشد که علاقه‌مند به بازی‌ موبایل هستند.

انتظار می‌رود ایرباد جدید وان‌پلاس با قیمت ۱۳۹ پوند در ۲۵ آگوست (۳ شهریور) روانه‌ی بازار بریتانیا و مناطق دیگر دنیا شود. هنوز قیمت وان‌پلاس بادز پرو برای مناطق دیگر دنیا مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود که مشابه بازار بریتانیا باشد.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود