تولید انبوه نسل سوم ایرپاد احتمالا از ماه آینده آغاز می‌شود

تولید انبوه نسل سوم ایرپاد احتمالا از ماه آینده آغاز می‌شود

گفته می‌شود اپل تولید انبوه سومین نسل از هدفون‌های بی‌سیم ایرپاد را در بازه مرداد تا شهریور سال جاری آغاز خواهد کرد.

تاکنون اخبار و شایعات متعددی از نسل بعدی هدفون‌های محبوب ایرپاد منتشر شده است و گفته می‌شود اپل قصد دارد در سال جاری میلادی نسخه استاندارد و در سال آینده نسخه پرو هدفون‌های مذکور را با طراحی جدید به‌روز کند. بااین‌حال، تاکنون بازه دقیقی برای رونمایی این هدفون‌ها مشخص نشده بود و اغلب گزارش‌ها نیز اطلاعات ضدونقیضی ارائه می‌دهند. پیش‌ازاین، برخی شایعات حاکی از آن بود که اپل مدل جدید ایرپاد استاندارد را در رویداد WWDC امسال رونمایی می‌کند و برخی دیگر رونمایی آن را در رویدادی مرتبط با قابلیت Lossless اپل موزیک قطعی می‌دانستند.

اکنون، گزارشی جدید از Nikkei Asia ادعا می‌کند غول دنیای فناوری درصدد است تولید انبوه ایرپاد ۳ را از آگوست (مرداد تا شهریور) سال جاری میلادی آغاز کند که هم‌سو با تولید انبوه سایر محصولات نظیر آیفون ۱۳ و مک‌بوک پرو بازطراحی‌شده است.

شواهد نشان می‌دهد سومین نسل ایرپاد مشابه ایرپاد پرو فعلی، ساقه کوتاه‌تر و پدهای سیلیکونی تعویض‌شدنی دارد؛ اما برای کاهش قیمت، از ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند حذف نویز فعال برخوردار نخواهد بود.

افزون‌براین، گفته می‌شود تأمین‌کنندگان در حال توسعه system-in-packageا(SiP) برای استفاده در ایرپاد بعدی هستند و ظاهرا SiP یادشده همانند مدل پرو از تراشه H1 برای بهبودهای صوتی بهره می‌برد. طبق گزارش‌های قبلی، تأمین‌کنندگان اپل نظیر Zhen Ding ،Nan Ya Zhen Ding ،Unimicron ،Kinsus ،LG Innotek ،‌Semco و AT&S تولید محموله‌های بستر BT را برای نسل بعدی محصولات اپل ازجمله ایرپاد و اپل واچ و آیفون آغاز کرده‌اند و احتمالا حافظه فلش NOR موردنیاز هدفون‌های بی‌سیم اپل را شرکت Winbond به‌صورت انحصاری تأمین می‌کند.

اعتقاد بر این است که اپل در بازه شهریور سال جای رویدادی سُنتی برای رونمایی آیفون ۱۳ و اپل واچ سری ۷ برگزار خواهد کرد که احتمالا محصولات دیگری نیز بخت حضور در این رویداد را دارند؛ بنابراین، احتمال دارد نسل سوم ایرپاد در رویداد مذکور رونمایی شود. علاوه‌براین، دور از انتظار نخواهد بود که کوپرتینویی‌ها ایرپاد ۳ را مانند هدفون‌های بیتس در رویدادی مطبوعاتی رونمایی کنند.

برای مطالعه تمام مقالات مرتبط با اپل به این صفحه مراجعه کنید.
منبع MACRUMORS
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده