ریزر هدست بی‌سیم اوپوس ایکس را با ویژگی لغو نویز محیط معرفی کرد

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
هدست جدید ریزر، اوپوس ایکس، با قیمت ۱۰۰ دلار و ویژگی‌هایی مانند حذف نویز محیط به بازار عرضه خواهد شد.
تبلیغات

ریزر درنهایت مدل جدید هدست سری اوپوس را معرفی کرد که اوپوس ایکس نام دارد. هدست جدید ریزر از ویژگی‌های مختلفی برخوردار است که شاید مهم‌ترین آن‌ها برخورداری از ویژگی حذف نویز محیط فعال باشد. در‌مقایسه‌با نسخه پیشین، هدست جدید ریزر درحدود ۱۰۰ دلار ارزان‌تر خواهد بود و با برچسب قیمت ۹۹ دلاری روانه بازار می‌شود.

Opus X به درایور ۴۰ میلی‌متری با طراحی دایره‌ای‌شکل مجهز خواهد بود که بالشتک‌های بزرگی نیز آن را احاطه می‌کنند. در خارج از بدنه هدست جدید ریزر، میکروفون‌هایی کار گذاشته شده‌اند که هدفشان جذب صدای محیط و حذف نویز است تا کاربر تجربه هرچه بهتری در هنگام استفاده از هدست اوپوس ایکس داشته باشد. البته امکان غیرفعال‌کردن لحظه‌ای این ویژگی برای دریافت صدای محیط نیز تعبیه شده که Quick Attention Mode نام دارد.

هدست اوپوس ایکس ریزر سفید

هدست Opus X از ارتباطات بلوتوث ۵ پشتیبانی می‌کند و به‌گفته مقام‌های ریزر، میزان تأخیر آن هنگام تجربه بازی‌های ویدئویی به ۶۰ میلی‌ثانیه می‌رسد. متأسفانه مشخص نشده کهاست هدست جدید ریزر از چه کدکی استفاده می‌کند؛ با‌این‌حال، اوپوس ایکس می‌تواند گزینه نسبتا مناسبی برای گیمرها در بین هدست‌های گیمینگ ۱۰۰ دلاری باشد.

هدست اوپوس ایکس ریزر صورتی

هدست اوپوس ایکس از تأییدیه THX بی‌یهره است و شاید همین امر سبب شده قیمتش از نسخه استاندارد هدست اوپوس ارزان‌تر باشد. علاوه‌بر‌آن، امکان اتصال سیم به هدست وجود ندارد و تنها در حالت بی‌سیم می‌توان از هدست اوپوس ایکس استفاده کرد.

درنهایت، باید گفت میزان عمر مفید باتری اوپوس ایکس از مدل استاندارد کمتر خواهد بود و از ۳۲ ساعت به ۳۰ ساعت کاهش یافته است. البته عمر مفید باتری‌ها در حالتی که حذف نویز محیط فعال باشد، سنجیده می‌شود و با غیرفعال‌کردن این ویژگی، کاربران می‌توانند ساعات بیشتری به موسیقی گوش دهند. انتظار می‌رود اوپوس ایکس در رنگ‌بندی صورتی و سفید و سبز به بازار عرضه شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات