مدل سفارشی هدفون پاوربیتس پرو با همکاری Fragment Design ساخته شد

مدل سفارشی هدفون پاوربیتس پرو با همکاری Fragment Design ساخته شد

مدل ویژه‌ی هدفون پاوربیتس پرو در همکاری اپل با Fragment Design ساخته شد. این هدفون طراحی مینیمالیستی دارد و با قیمت ۲۴۹٫۹۹ دلار عرضه می‌شود.

اپل به‌تازگی با یک هنرمند و طراح سرشناس به نام هیروشی فوجی‌وارا و شرکت او (Fragment Design) همکاری کرده است تا مدلی ویژه از هدفون توگوشی پاوربیتس پرو (Powerbeats Pro) تولید کند. براساس گزارش 9to5Mac، این هدفون سفارشی دارای طراحی مینیمال و تک‌رنگ و مبتنی بر مدل مشکی پاوربیتس پرو است.

Fragment Design بیشتر به‌ خاطر همکاری با شرکت‌های بزرگی همچون نایکی (روی کفش‌های جوردن) و TAG Heuer شناخته می‌شود. هدفون‌های سری بیتس اپل جدیدترین خانواده از محصولات هستند که به لوگوی FRGMNT مزین می‌شوند.

هدفون جدید که با نام FRGMNT Powerbeats Pro شناخته می‌شود، از روز ۲۹ ژانویه‌‌ی ۲۰۲۱ (۱۰ بهمن ۱۳۹۹) با قیمت ۲۴۹٫۹۹ دلار به بازار می‌آید. احتمال می‌رود موجودی هدفون به‌سرعت به ‌اتمام برسد.

پاوربیتس پرو که فروردین‌ماه ۱۳۹۸ معرفی شد، یکی از مهم‌ترین محصولات بیتس در چند سال اخیر محسوب می‌شود که عمر باتری مناسبی دارد، جلوی ورود سروصدای محیط به گوش را می‌گیرد و از تراشه‌ی H1 استفاده می‌کند.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

منبع 9to5mac
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده