سامسونگ اولین آپدیت گلکسی بادز پرو را منتشر کرد

سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
اولین به‌روزرسانی گلکسی بادز پرو، هدفون توگوشی ۱۹۹ دلاری سامسونگ، قابلیتی برای بهبود توانایی شنیداری دارد و توانایی‌های بیکس بی را تقویت می‌کند.

سامسونگ هفته‌ی گذشته در جریان برگزاری مراسم Galaxy Unpacked از هدفون توگوشی تمام‌بی‌سیم استریوی گلکسی بادز پرو (Samsung Galaxy Buds Pro) به ‌همراه سری گلکسی اس ۲۱ پرده‌برداری کرد. حال پس از گذشت چند روز، نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری گلکسی بادز پرو منتشر شده است.

براساس گزارش GSMArena، به‌روزرسانی گلکسی بادز پرو قابلیتی برای بهبود توانایی شنوایی برای کسانی که با مشکل شنوایی مواجه هستند ارائه می‌دهد.

برای مشاهده در ابعاد اصلی، روی تصویر بالا کلیک کنید

به ‌لطف این به‌روزرسانی، تنظیمات تعادل صدا روی هر دو سَریِ هدفون گلکسی بادز پرو به‌صورت جداگانه انجام می‌شود و دستیار صوتی بیکس ‌بی (Bixby) بهتر از قبل به فرمان‌های صوتی واکنش نشان می‌دهد. به‌روزرسانی گلکسی بادز پرو با بیلد R190XXU0AUA1 همراه شده است و تنها ۲٫۲ مگابایت حجم دارد. سامسونگ از بهبود ثبات سیستم به ‌لطف این به‌روزرسانی خبر می‌دهد.

گلکسی بادز پرو جدیدترین هدفون سامسونگ در خانواده‌ی گلکسی بادز است که با قیمت ۱۹۹ دلار به بازار آمده،‌ دارای رنگ‌بندی بنفش و مشکی و نقره‌ای است و بدون کیس شارژ تا حداکثر هشت ساعت موسیقی پخش می‌کند. ابعاد گلکسی بادز پرو ۲۰٫۳۲ در ۲۰٫۳۲ در ۲۰٫۳۲ میلی‌متر است و این هدفون از استاندارد ضد آب IPX7 استفاده می‌کند.

مطالب مشابه

نظرات