اطلاعات طول عمر باتری و کیفیت صدای گلکسی بادز پلاس فاش شد

چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
گلکسی بادز پلاس نسل جدید ایربادهای سامسونگ است که چند روز آینده، رسما معرفی خواهند شد. حالا اطلاعات جدید از کیفیت صدا و طول عمر باتری آن‌ها هم فاش شده است.
تبلیغات

سامسونگ در چند سال گذشته با روند صعودی افزایش تقاضا در بازار هدفون و هدست محصولات زیادی در این گروه تولید کرده است. گلکسی بادز پلاس آخرین محصول از ایربادهای سامسونگ است که انتظار داریم ۱۱ فوریه (۲۲ بهمن) در رویداد آنپکد سامسونگ به‌همراه خانواده‌ی گوشی گلکسی اس ۲۰ معرفی شود. حالا به فاصله چند روز مانده تا این رویداد مشخصات جدیدی از طول عمر باتری و کیفیت صدای آن فاش شده است. ایوان بلاس با ارسال پستی در حساب شخصی توییتر خود تفاوت‌های گلکسی بادز پلاس با نسل قبلی گلکسی بادز را مشخص کرده است.

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی تصویر کلیک کنید.

یکی از ویژگی‌های بسیار جذاب گلکسی بادز پلاس توانایی پخش ۶۰ دقیقه‌ای فقط با سه دقیقه شارژ است. اگر این زمان را با ۱۵ دقیقه شارژ برای ۱۰۰ دقیقه کارکرد متعلق به گلکسی بادز مقایسه کنیم، متوجه دوبرابرشدن کارایی باتری می‌شویم. همچنین، می‌توان مشاهده کرد زمان پخش هم در تمامی موارد دوبرابر مدل قبلی است.

از دیگر جزئیات فنی جدید گلکسی بادز پلاس می‌توان به امکان فعال‌سازی اسپاتیفای ازطریق تاچ‌پد، میکروفن خارجی اضافی، صدای پویای دوطرفه، پشتیبانی از iOS و قابلیت اتصال ازطریق بلوتوث به چند دستگاه اشاره کرد. ایوان بلس قیمت گلکسی بادز پلاس را ۱۴۹ دلار (۲۰ دلار بیشتر از نسخه‌ی قبلی) اعلام کرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات