خریداران گلکسی اس 20 پلاس و اولترا، گلکسی بادز پلاس هدیه می‌گیرند

یک‌شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
در حالی‌که کمتر از یک ماه تا جعبه‌گشایی گلکسی اس ۲۰ زمان باقی مانده، اخبار جدیدی در رابطه با این محصول به گوش می‌رسد که تب‌وتاب دوستداران آن را افزایش می‌دهد.
تبلیغات

در تصویر تبلیغاتی منتشرشده‌ی ایوان بلس در توییتر مشخص شده که سامسونگ برای مشتریانی که نسخه پلاس یا اولترای گوشی هوشمند گلکسی اس ۲۰ را پیش‌خرید می‌کنند یک ایرباد جدید گلکسی بادز پلاس به‌عنوان هدیه کنار گذاشته است. البته به‌نظر می‌رسد این هدیه شامل پیش سفارش نسخه‌ی معمولی گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۰ نمی‌شود.

یکی از مهم‌ترین پیشرفت‌های Galaxy Buds+ طول عمر باتری آن است که باعث می‌شود بالاخره ایربادهای سامسونگ تبدیل به چیزی شوند که از هدفون‌های بی‌سیم انتظار داریم. البته ما در این نسخه انتظار دیدن فناوری حذف نویز اکتیو مانند ایرپاد پروی اپل را نداریم اما شاید سامسونگ این غافلگیری را برای نسخه‌ی پروی هدفون جدید بی‌سیم خود کنار گذاشته باشد.

همچنین ایشان اگروال، توئیتی منتشر کرده که در آن هر سه نسخه‌ی پرچم‌دار جدید سامسونگ رویت می‌شوند. البته این گوشی‌ها در پوشش قاب قابل مشاهده هستند. این قاب‌‌ها جزو لوازم جانبی رسمی است که توسط سامسونگ برای محصولات جدید طراحی شده و شامل Protective Standing Cover، LED View Cover و Clear View Cover می‌شود.

GALAXY S20 COVER

البته رندرهای اولیه‌ی سامسونگ همیشه دارای رنگ‌های حاکستری و سیاه هستند، اما با دیدن این تصاویر می‌توانیم دید بهتری از آنچه قرار است عرضه شود داشته باشیم.

سامسونگ نسل جدید گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار خود را که گلکسی اس ۲۰ نام دارند، روز ۱۱ فوریه رونمایی می‌کند.

نظر شما چیست؟ دیدگاه خود را با در زومیت به اشتراک بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات