مایکروسافت: عرضه سرفیس ایرباد جدید تا بهار سال ۲۰۲۰ به‌تعویق می‌افتد

مایکروسافت: عرضه سرفیس ایرباد جدید تا بهار سال ۲۰۲۰ به‌تعویق می‌افتد

مایکروسافت به‌طور رسمی از به‌تأخیرافتادن عرضه‌ی سرفیس ایربادهای جدید خود خبر داده است. قبلا قرار بود این محصول اواخر سال جاری میلادی روانه‌ی بازار شوند.

پیش‌از‌این مایکروسافت‌ تصمیم گرفته بود تا اواخر امسال سرفیس ایرباد‌های جدید خود را عرضه کند؛ اما به‌تازگی اعلام کرده‌ است آغاز فروش این ایربادهای وایرلس، تا بهار سال ۲۰۲۰ به‌تأخیر می‌افتد. درباره‌ی این موضوع، پانوس پانای، سرپرست ارشد محصول مایکروسافت، در توییتی نوشت:

گاهی اوقات تولید محصول حرفه‌ای بسیار دشوار و درست ازآب‌درآمدن آن با تمام جزئیات فرایندی زمان‌بر است و گاهی این زمان، از پیش‌بینی‌های انجام‌گرفته طولانی‌تر می‌شود. ما برای مطمئن‌شدن از اینکه بهترین تجربه‌ی ممکن را برای مشتریان و طرفداران خود فراهم می‌کنیم، سرفیس ایرباد را در بهار ۲۰۲۰ روانه‌ی بازار خواهیم کرد.

پانای به‌طور شفاف توضیح نداده است دلیل بروز این تأخیر چیست؛ اما مشخص است فرایند تولید یا کنترل کیفیت سرفیس ایرباد برای فروش در دسامبر ۲۰۱۹، طبق نقشه پیش نرفته است.

مایکروسافت تصمیم گرفته است در مهلت مقرر شده، یعنی بهار ۲۰۲۰، این محصول را در دو رنگ خاکستری و سفید عرضه کند. ماه پیش، ردموندی‌ها به‌طور رسمی در رویداد اختصاصی خود از عرضه‌ی سرفیس ایرباد به‌همراه سرفیس پرو ۷ و سرفیس لپ‌تاپ ۳ و سرفیس پرو ایکس خبر داده بودند که درحال‌حاضر، تمامی این محصولات به‌جز سرفیس ایرباد، روانه بازار شده‌اند.

Surface Earbuds / سرفیس ایرباد

سرفیس ایرباد ۲۴۹ دلار قیمت دارد و با هدف شنیدن موسیقی و تماس تلفنی باکیفیت طراحی شده‌ و ازنظر ظاهری، بزرگ و دایره‌ای‌شکل است. یکی از قابلیت‌های برجسته‌ی این محصول امکان برقراری ارتباط با اپلیکیشن‌های آفیس مایکروسافت است که پیام‌های صوتی را به متن تبدیل می‌کند. مایکروسافت با افزودن این قابلیت، طیف وسیعی از کارمندان و مصرف‌کنندگان را هدف قرار داده است.

هرکدام از ایربادها دو میکروفون داخلی دارند و سطح دایره‌ای‌شکل آن‌ها لمسی است و کاربر با زدن ضربه یا کشیدن انگشت روی آن، می‌تواند موسیقی در حال پخش یا میزان بلندی صدا را تغییر دهد.


منبع THE VERGE

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید