فیت بیت با معرفی فلایر به بازار هدفون وارد شد

فیت بیت با معرفی فلایر به بازار هدفون وارد شد

کمپانی فیت‌بیت از هدفون جدید بلوتوث خود با نام فلایر (Flyer) رونمایی کرد.

شرکت فیت‌بیت با معرفی اولین ساعت هوشمند خود موسوم به فیت‌بیت آیونیک، به بازار ساعت‌های هوشمند وارد شد؛ اما این کمپانی در کنار گجت پوشیدنی جدیدش از محصولات دیگری هم رونمایی کرد؛ یکی از محصولات جدید این شرکت، هدفون بلوتوث فیت‌بیت فلایر است. بدین ترتیب فیت‌بیت برای اولین بار وارد حوزه‌ی هدفون‌ بی‌سیم شده است.

فیت‌‌بیت فلایر یک هدفون بلوتوث با تمرکز بر فعالیت‌های سلامت و تناسب اندام است. این محصول ضدآب است؛ بنابراین هنگام استفاده از آن‌ در زیر باران‌ با مشکل مواجه نخواهید شد. فیت‌بیت مدعی شده است که با هر بار شارژ هدفون مورد بحث می‌توان تا حدود شش ساعت از آن استفاده کرد. افزون بر این، به دلیل پشتیبانی فلایر از شارژ سریع، می‌توانید فقط با ۱۵ دقیقه شارژ تا یک ساعت با این محصول کار کنید. اگرچه این هدفون اواخر سال ۲۰۱۷ روانه‌ی بازار خواهد شد؛ اما فیت‌بیت به‌جای بهره گرفتن از استاندارد جدید یواس‌بی نوع سی، از درگاه میکرو یواس‌بی در این هدفون استفاده کرده است.

هدفون فیت بیت فلایر

فیت‌بیت اعلام کرده که هدفون فلایر با ساعت فیت‌بیت آیونیک کاملا سازگار است و کاربران می‌تواند این هدفون را به‌طور هم‌زمان از طریق بلوتوث به گوشی و ساعت هوشمند آیونیک متصل کنند. افزون بر این، قابلیتی در بخش مرتبط ساختن ساعت ایونیک وجود دارد که امکان اتصال آسان‌تر هدفون فلایر را به این ساعت هوشمند فراهم می‌کند. نویسنده‌ی وب‌سایت ورج که چند روز با هدفون فلایر کار کرده است، می‌گوید این محصول کم و بیش می‌تواند هر آنچه در توضیح آن اعلام شده است، انجام دهد. وی در ادامه اشاره می‌کند که فیت‌بیت فلایر مسلما هدفون بدی نیست؛ اما در عین حال ویژگی خیلی متمایزی هم در آن دیده نمی‌شود. فیت‌بیت در جعبه‌ی فلایر، چند قطعه‌ی نگه‌دارنده‌ی لاستیکی اضافه قرار داده است تا اطمینان حاصل شود که این‌ هدفون به‌خوبی روی گوشی کاربر قرار بگیرد. بنا به اعلام نویسنده‌ی وب‌سایت ورج، هدفون مورد بحث به‌طور فوق‌العاده‌‌ای داخل گوش وی جای گرفته‌ است. این مورد از جمله مشکلاتی است که برخی کاربران هنگام کار با بسیاری از هدفون‌های بی‌سیم با آن مواجه هستند.

هدفون بی‌سیم فیت‌بیت فلایر ماه اکتبر در ترکیبی از رنگ‌های طلایی، خاکستری یا مشکی و آبی با قیمت ۱۲۹.۹۵ دلار به فروش خواهد رسید. 

نظر شما در این مورد چیست؟


منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید