لندرور 6x6 کان دیزاین، معرفی شد

لندرور 6x6 کان دیزاین، معرفی شد

کان دیزاین در نمایشگاه خودروی ژنو از نسخه‌ی ویژه‌ی لندرور دیفندر رونمایی کرد که دارای شش چرخ است و فضای کافی برای ۹ سرنشین فراهم می‌کند.

اگر بخواهید یک روز تعطیل را با هشت نفر از دوستان خود با یک خودروی لوکس به دل طبیعت بروید، یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خودروی ۶×۶ شرکت کاندیزاین با نام چلسی تراک خواهد بود. این خودرو در حقیقت بر اساس لندرور دیفندر 110 ساخته شده است با این تفاوت که یک محور و دو چرخ بیشتر دارد. طول کلی آن نیز افزایش پیدا کرده است تا بتواند ۹ سرنشین را با خود حمل کند. محور سوم این خودرو به  صورت پنوماتیک فعال می‌شود و یک دیفرانسیل ویژه نیز برای آن طراحی شده است تا به این ترتیب راننده بتواند نیروی پیشرانه را برای دستیابی به حداکثر چسبندگی به هر شش چرخ خودرو انتقال دهد. هیچ نگرانی‌ در خصوص گیر کردن این خودرو در مسیر‌های سخت وجود نخواهد داشت، ضمن اینکه برای دفندر ۶×۶ جعبه دنده‌ی کمکی و قفل دیفرانسیل نیز در نظر گرفته شده است تا در شرایط سخت از آن‌ها بهره‌گیری شود.

Land Rover Defender 6by6 / لندرور دیفندر 6 چرخ

در مورد پیشرانه‌ی مورد استفاده در خودروی چلسی تراک هیچگونه اطلاعاتی منتشر نشده اما با توجه به تصاویر می‌توان متوجه شد که به یک جعبه دنده‌ی شش سرعته دستی مجهز است. این خودروی ۶×۶ در مقایسه با مدل استاندارد دیفندر دارای تغییرات ظاهری بارزی است. اولین تغییر به بخش جلو پنجره باز می‌گردد که از یک طرح ساده‌تر  استفاده شده است. در سایر قسمت‌ها نیز سعی شده است تا نمایی خشن و کاربردی به خودرو داده شود.  چراغ‌های اصلی نیز با نمونه‌هایی از نوع LED جایگزین شده‌اند. طراحی گلگیرها نیز متفاوت است و حالت اسپرت دارد.

Land Rover Defender 6by6 / لندرور دیفندر 6 چرخ

رنگ کلی کابین با نام ولکانیک راک (صخره‌ی اقیانوسی) شناخته می‌شود و به طور اختصاصی برای این خودرو تولید شده است. چلسی تراک همچنین به سه عدد سانروف مجهز شده است که یکی برای سرنشینان جلو و دو سانروف پانوراما نیز برای سرنشینان عقبی در نظر گرفته شده است. در داخل کابین این خودرو نیز کاملا لوکس بودن اتوموبیل را می توان مشاهده کرد به طوری که شاهد استفاده از چرم با کیفیت مشکی رنگ در کنار پارچه‌های راه راه بر روی صندلی ها هستیم. چیدمان صندلی‌ها در این خودرو به این صورت است که ردیف اول همانند سایر خودروها دو سرنشین دارد اما ردیف دوم به صندلی‌های سه نفری نیمکتی مجهز است و پس از آن نیز دو ردیف صندلی دوتایی که اصطلاحا به صندلی‌های خلبانی مشهوراند مشاهده می‌شوند. همچنین قسمت‌های بالایی کابین نیز به طور کامل با چرم مشکی رنگ پوشیده شده است. ضمن اینکه می‌توان اسفاده از این تریم را بر روی درب‌های مشاهده کرد. در کف خودرو نیز از یک کفپوش پلاستیکی استفاده شده است که می‌تواند از پوشش کف خودرو در برابر آلودگی‌ها محافظت کند. این خودرو دارای قیمت ۳۴۷ هزار و ۲۵۰ دلار است که عدد بسیار زیادی برای یک خودروی آفرود در نظر گرفته می‌شود. با این وجود نباید از توانایی‌های این خودرو همانند قابلیت حمل ۹ سرنشین و سه محوره بودن را فراموش کرد. ضمن اینکه در هنگام حرکت در خیابان نیز این لندرور تیونینگ شده جلب توجه زیادی می‌کند.

در انتها می‌توانید گالری تصاویر  و تیزر رسمی روند ساخت این خودرو را مشاهده نمایید.


منبع motor1

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید