رکورد خیره‌کننده همستر کامبت؛ ۲۳۹ میلیون کاربر در سه ماه

شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۲
مطالعه 1 دقیقه
بازی کرپیتویی همستر کمبات | Hamster Kombat
طبق اعلام مدیرعامل تلگرام، بازی کریپتویی محبوب همستر کامبت موفق شده است فقط در سه ماه به رکورد ۲۳۹ میلیون کاربر دست یابد.
تبلیغات

همستر کامبت درحال‌حاضر یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کریپتویی محسوب می‌شود که در قالب مینی‌اپ تلگرام راه‌اندازی شد و در مدت کوتاهی میلیون‌ها کاربر جذب کرد.

اکنون طبق اعلام پاول دورف، مدیرعامل تلگرام، تعداد کاربران همستر کامبت فقط در مدت سه ماه به ۲۳۹ میلیون نفر رسیده است که رکورد بسیار چشمگیری به‌حساب می‌آید.

دورف به این مورد اشاره کرد که همستر کامبت به جدیدترین پدیده‌ی اینترنتی تبدیل شده است و همه درباره‌ی آن صحبت می‌کنند.

آن‌طور که دورف می‌گوید، فقط ۷۳ روز طول کشید تا همستر کامبت از مرز ۱۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه عبور کند. هر روز حدود چهار تا پنج میلیون‌ کاربر جدید به همستر می‌پیوندند که آن را به سریع‌ترین سرویس دیجیتال در حال رشد جهان تبدیل می‌کند.

مدیرعامل تلگرام در بخش دیگری از توضیحاتش گفت: «همان‌طور که چند ماه قبل گفتم، موج جدیدی از مینی‌اپ‌های تلگرامی در راه هستند و همستر کامبت درحال‌حاضر در این زمینه پیشتاز است. رشد شگفت‌انگیز بازی همستر، پتانسیل رشد مینی‌اپ‌های تلگرام را نشان می‌دهد.»

دورف در انتهای پیام خود گفت: «تیم همستر به‌زودی توکن خود را روی TON راه‌اندازی و مزایای این بلاک چین را به میلیون‌ها نفر معرفی می‌کند. عصر جدیدی در حال فرارسیدن است و ما شاهد ورود به آن عصر هستیم.»

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات